Reklam

Neler Oluyor?

Para Kazandıran Oyunlardan Son Haberler (Aralık 2017)


Para kazanma oyunları adına çok hareketli ve değişken bir yıl olan 2017'nin sonuna yaklaşırken yeni gelişmeler de olmuyor değil. Web Sokak olarak her oyunu objektif bir dille sizlere anlatmaya çalıştığımızı ve gereksiz olduğunu düşündüğümüz bazı para kazanma oyunları hakkında ise hiçbir yorumda bulunmadığımızı belirtmek gerek. 2017'nin son ayında oyuncularına hala bu sektörde yer alan bazı oyunlar ile ilgili genel durumu sizin için derledik.
Not: Sıralama rastgeledir.

1. Parakent

Parakent oyunu son zamanlarda piyasaya çıkmış yeni para kazanma oyunlarından bir tanesi. Oyunun hem kazanç sistemi, hem kâr oranları, hem de yeni piyasaya çıkmış olması uzun bir süre daha para kazandırmaya devam edeceğini gösteriyor. Sultan Game adlı bir şirkete bağlı olması da oyunun kısa sürede yayılmasında bir başka etken.
Parakent oyunu konsept olarak emlak alımı ve kira toplama konularına dayanıyor. Detaylı incelemeyi okumak için Para Kazandıran Oyun İle Yatırımsız 150 TL başlıklı yazıya göz atın.
Site adresi: https://parakent.com

2. Çiftlik Shop

Çiftlik shop oyunu da henüz başlangıç aşamasında olan ve yavaş yavaş büyüyen oyunlardan bir diğeri.
Adından da anlaşılabileceği üzere Çiftlik shop oyunu hayvancılık konseptine dayanıyor. Yeni başlayanlar için bir tavuk alabilecek para hesapta hazır olarak geliyor.
Oyun yönetimi ile görüşerek elde ettiğimiz bilgilerin de yer aldığı detaylı sayfamıza ulaşmak için Çiftlik Shop - Yeni Para Kazandıran Oyun bağlantısına tıklayın.

3. Rafinem

Rafinem oyunu hizmete açılmıştır.
Site adresi: http://rafinem.com

4. Cüceler

Cüceler oyunu aslında gelecek vaat eden ve ödemelerini düzenli olarak yapan bir para kazanma oyunu olarak tanımlanabilirdi. Ancak oyun sahibinin yaşadığı kişisel bir mali problem sebebiyle ödemeler durdu. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için Cüceler Oyunu Kapandı başlığına göz atmanız önerilir.

5. Çiftlik Bank

Çiftlik Bank uzunca bir süredir ödeme ve büyüme konusunda sektörün ilk akla gelen ismi oldu. Bugün hala para kazanma oyunu denince akla ilk gelen isimlerden biri Çiftlik Bank olsa da oyun son zamanlarda olumsuz haberlerle gündeme gelmeye başladı.
Haberlerde çok ciddi iddialar yer alıyor ancak henüz doğrulanmış bir şey mevcut değil. Bu süreç Çiftlik Bank adına olumlu sonuçlansa bile güven namına oyunun bir kayıp yaşadığı ortada.
Bu haberlerin içeriğine ve detaylı açıklamaya bakmak için Çiftlik Bank Haberleri başlıklı yazıya göz atmanız önerilir.

6. Bitcomine

Bitcoin kazandırmaya dayanan ve dünya çapında birçok oyuncusu olan bu para kazanma oyunu maalesef ömrünü tamamladı. Site hala açık olsa da akıllı ödeme sistemine geçmiş bulunuyor. Benzer sitelerde bulunan bu akıllı ödeme sistemi sitenin ödemeleri yapmak için parası yetmediği dönemlerde devreye giriyor ve çekmek istediğiniz tutarın çok altında bir miktarı size ödüyor. Bunun sonucunda da yatırımlar duruyor ama çekim talepleri artıyor. Nihayetinde ise oyunda ödemeler duruyor.
Site son olarak da çekimtalebinde bulunmak için gereken bakiye miktarını 4 katı artırınca Web Sokak Önerilmeyenler Kategorisine girdi.
Bu siteden tarafımıza yapılan ödemeyi görmek için şu başlığa göz atabilirsiniz:
(Ekim 2017) Bitcoin Kazançları

7. Ethero

Mantık olarak yukarıda bahsettiğimiz Bitcomine adlı para kazanma oyunu ile aynı olmasının yanı sıra bu iki oyunun yönetimi de aynı.
Henüz akıllı ödeme sistemine girmedi ya da ödemelerde zorluk çıkarmadı. Buna rağmen Ethero sitesinin sağlıklı olarak devam edebileceği sürenin de sonuna yaklaşıldığını belirtmek gerek.
Yani kısaca bu oyun yatırım yapılabilecek süreyi geride bırakmış durumda.
Daha önce alınan ödemelere şu başlıklarda yer verilmiştir:

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.