Reklam

Neler Oluyor?

Cüceler Oyunu Kapandı


Cüceler oyunu kapanmıştır. Sebebine ilişkin açıklama için Whatsapp destek grubundan site yöneticisi tarafından yapılan aşağıdaki açıklamayı okuyabilirsiniz.


Oyunun kapanmasının ardından Whatsapp destek grubunda durumdan şikayetçi olan oyunculara karşı hakarete varan sözler sarf edildiği görüldü. Bu davranışlar oyun yöneticileri değil de grup adminleri tarafından sergilendi. Hatta daha fazla itiraz edenler gruptan çıkarıldı.


Ödeme sorunu ile ilgili 16 Kasım'da yayınladığımız yazı aşağıdadır:

Ne yazık ki birçok oyuncunun güvendiği cuceler.com sitesi hakkında olumsuz yorumlar artmaya başladı. Cüceler oyunu şikayet talepleri her hafta ödeme günlerinde daha da artıyor. Bu konuda iletisim@websokak.com adresine gelen talepler ve sitenin neden hala scam ya da önerilmeyenler arasına alınmadığını soranlar oldu.

Cüceler.com Ödeme Yapıyor mu?

Bu sorunun cevabı malesef hayır. Ancak yönetim ile hala iletişim kopmadı ve ödemelerin durmasının geçici olduğuna dair açıklama yapıldı.

Cüceler Neden Hala Önerilmeyenler Arasına Girmedi?

Cüceler oyunu şikayet almaya devam etse de şimdiye kadar oluşan bir güven ortamı var. Ayrıca kurucu ile hala iletişim açık ve ödemelerin bazı özel sebeplerden dolayı aksadığını ama gecikse bile eninde sonunda yapılacağını belirttiler. Bu yüzden de oyun hakkında olumsuz bir algı oluşturup, hem kurucular hem de yatırımcılar için olumsuz bir adım atmayı gereksiz görüyoruz.

Bunun yanı sıra takipçilerimizi de şimdilik yatırım yapmamaları konusunda bilgilendirme ihtiyacı duyduk. Daha sonra ödeme hakkında olumlu bir gelişme yaşandığı takdirde bu sayfa güncellenecektir.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.