Reklam

Neler Oluyor?

(Kasım 2017) Bitcoin Kazançları

Her ay sonunda Web Sokak olarak düzenli bir şekilde bitcoin / altcoin kazançları sayfası yayınlıyoruz. Bu sayfada da sitemizde bahsettiğimiz tüm Bitcoin kazandıran siteler arasından kasım ayı boyunca elde ettiğimiz Bitcoin ve altcoin kazançlarına ulaşabilirsiniz.

Coinpot Muslukları

İlk olarak en başarılı Bitcoin musluklarını yani Bitcoin kazandıran siteleri bünyesinde barındıran coinpot ile başlayalım. Coinpot sitesi birden fazla Bitcoin/altcoin musluğundan aldığınız ödemeleri sizin için biriktiren bir mikro cüzdandır. Ayrıca topladığınız altcoinleri de bu site aracılığı ile tek bir coine, örneğin Bitcoin'e çevirebilirsiniz. Böylece hepsi için ayrı ayrı cüzdan açmanıza gerek kalmaz. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Bu Sayfayı ziyaret etmeniz önerilir.

Şu sitelerden aldığınız ödemeleri coinpot'a bağlayarak tek bir yerde toplayabilirsiniz:
Moon Cash


Aylık Gelir:
0.00081408 BTC (32,80 TL)
657 DOGE           (5,31 TL)
0.03512918 LTC  (12,31 TL)
0.00043485 DASH (1,36 TL)
Toplam: 51,78 TL


Ethero

Ethero sitesi Ethereum ile oynanan bir para kazandıran oyundur. Yani kısaca ethereum kazandıran oyundur. Ethereum bir dijital para olduğu için onu da Bitcoin kazandıran siteler arasına dahil ettik.
Oyun ile ilgili ayrıntılı inceleme sayfası için Buraya tıklayın.
Site adresi: ethero.net

Gelir:
0.04390894 ETH (80,10 TL)
Ödeme Tarihi: 16 Kasım

Siteden Çıkan:

Cüzdana Gelen(kesinti sonrası):

BtcClicks

BtcClicks sitesi yukarıdaki sistemlerden farklı işleyen bir Bitcoin kazandıran site. Bu site aracılığıyla reklamlara tıklayarak kazanç elde ediyorsunuz. Alanında güven sağlayan nadir sitelerden biridir.
Site adresi: https://btcclicks.com

Gelir: 
0.00009850 BTC (3,95 TL)
Ödeme Tarihi: 11 Kasım

Siteden Çıkan:

Cüzdana Gelen:

Freedogecoin

Freedogecoin sitesi saatlik dağıtım yapan bir dogecoin musluğudur. Dogecoinlerinizi ister gelecek için saklar, isterseniz de bazı platformlar aracılığı ile Bitcoin'e çevirebilirsiniz. Freedogecoin sitesi de bu ay çekim yaptığımız bir diğer Bitcoin kazandıran site.
Site adresi: http://freedoge.co.in

Gelir:
223,28 DOGE (1,78 TL)
Tarih: 19 Kasım

Siteden Gönderilen:

Cüzdana Gelen:

AdBTC

AdBTC sitesi de btcclicks gibi reklam görüntüleme başına dağıtım yapan bir Bitcoin kazandıran site. Ancak en büyük avantajı, açtığınız reklamı arka planda bir sekmede tutabilmeniz. Yani bir yandan reklam arkada görüntülenirken, diğer yandan siz kendi işinize bakabilirsiniz.
Eğer tıklama başına para kazanma gibi bir düşünceniz varsa asla bu siteyi kaçırmayın. Günlük 1000 satoshinin üzerinde kesin kazancı var.
Site adresi: https://adbtc.top

Gelir: 
0.00015071 BTC (6,02 TL)
Tarih: 21 Kasım

Siteden Gönderilen:

Cüzdana Gelen:

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.