Reklam

Neler Oluyor?

BRKT Coin Alana %3 Web Sokak'tan HediyeKasım ayı yeni Türk coini olan BRKT Coin'e sahip olmak isteyenler için son fırsat olabilir. Web Sokak olarak aldığımız duyumlara göre sitede yeni bir kampanya bekliyorduk ve %25 yükleme bonusu kampanyası başlatıldı.

Kampanya 15 Kasım'a kadar devam edecek, ardından hem kampanya hem de ön satış sonlanacak.

8 milyon adet ön satıştaki coinin 6,3 milyon tanesi çoktan alıcı buldu.

Web Sokak %3 Kampanyası

Ayrıca site içerisindeki tüm kampanyalara ek olarak, Web Sokak sponsorluk linkleri üzerinden bugüne kadar sisteme üye olmuş olan ya da bundan sonra üye olacak olan herkese, 8 - 15 Kasım arasında yapacakları tüm yüklemelerde %3 geri iade yapıyoruz. Yani yüklediğiniz tüm tutarların %3'lük bölümünü bize göndereceğiniz İBAN numarasına aktarıyoruz.
Konu ile ilgili görüşmek isteyen tüm okuyucular, siteye BURAYA tıklayarak üye olduktan sonra sponsor başlığı altında kolayca bulabilecekleri numaramıza Whatsapp üzerinden ulaşabilir, ya da bu sayfanın en altında yer alan Whatsapp ikonuna tıklayarak destek alabilirler. Eğer Whatsapp kullanmıyor ya da kullanmak istemiyorsanız iletisim@websokak.com adresine e-posta atmanız da yeterli.

---------
31 Ekim'e kadar 60 kuruştan satılan BRKT coinlerin tane satış fiyatı Kasım ayıyla birlikte 1 TL'ye yükselmişti. İlgili sayfamız için BRKT Ekim Ayı Boyunca 60 Kuruş başlıklı yazıya tıklayabilirsiniz.

Detaylar için sitemizin en alt kısmında yer alan Whatsapp ikonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz ya da iletisim@websokak.com adresine mail atabilirsiniz.


2 yorum:

  1. mail gönderdim kontrol edermisiniz

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Mustafa bey mailinizi aldık. Hesabınızı kontrol edip maile dönüş yapılacak.

      Sil

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.