Reklam

Neler Oluyor?

Bereket Coin Ekim Ayı Boyunca 60 Kuruş

1 bitcoin kaç tl

Gün gelecek insanlar birbirlerine Dolar'ın ve Euro'nun fiyatını sorduğu kadar 1 Bitcoin kaç TL diye soracak. Çünkü gün geçtikçe Bitcoin ne kadar diye soranların sayısı hızla artıyor. Acaba yabancıların Bitcoin kaç Dolar diye sorduğu kadar biz de 1 Bitcoin kaç TL diye sorsaydık şu anda dijital para piyasası ve yerli bitcoin borsası namına ne kadar yol katetmiş olurduk?

İşte böyle bir dönemde siz de yolun başında olan ve gelecekte değerlenecek bir coin arıyorsanız çok da uzaklara gitmenize gerek yok. Ülkemizde dağıtıma başlayan yerli bir coin olan Bereket Coin'i inceleyebilirsiniz.


Eğer aşağıdaki açıklamalar haricinde sorunuz varsa yorum bölümünü ya da iletişim formunu kullanarak bize danışabilirsiniz.
Başlamadan önce bu piyasaya uzak olan kişiler Bitcoin Sözlüğü sayfamızı okuyabilir.

Bereket Coin Nedir?

Bereket coin, tıpkı Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi bir dijital para birimidir. Diğerlerinden farklı olarak tamamen yerli sermaye ile üretime başlamıştır.

Bereket Coin Ne Kadar Değerlenir?

Hiçbir coin için böyle bir tahmin yapılamaz, ancak bir şekilde borsalara giren tüm coinler muazzam artışlar yaşadı. Şöyle düşünün; 2 kat değerlense bile yatırdığınız paranın iki katı kazancınız olur. Ama borsalarda alım satım yapılan coinler 100 kat; hatta 1000 kat bile değerleniyor.
2015 yılında sıfırdan başlayan Ethereum günümüzde 1100 TL civarında işlem görüyor.

Bereket Coin Nasıl Alabilirim?

Eğer bu soruyu yabancı bir coin için sorsaydınız cevap biraz dolambaçlı olurdu. Çünkü Türkiye'deki Bitcoin borsalarında ne yazık ki çeşitlilik yok.
Ancak Bereket Coin kendi resmi sitesinden doğrudan satış yapıyor. Bereket Coin Resmi Sitesine giderek satın alım işlemi yapabilirsiniz.

Aldığım Coinleri Nasıl Satabilirim?

En önemli sorulardan biri de bu. Site kasım ayında kendi içerisinde bir yerli bitcoin borsası gibi işleyecek ve müşterilerin kendi arasında alım satım yapmasına izin verecek.
Ancak coinin asıl değerleneceği zaman, diğer borsalarda işlem göreceği zamandır. Gerçekten kâr sağlamak için o dönemi bekleyebilirsiniz.

Bereket Coin Ekstra Getirileri

Birçok dijital paranın halka arz döneminde yaptığı gibi Bereket Coin de bazı kampanyalar sunuyor. Örneğin kendinize bir ekip kurduktan sonra ekibinizin satın alımlarından ve site içindeki takas komisyonlarından pay alıyorsunuz.

Fiyatı Ne Kadar?

Ekim ayı boyunca her 1 birim coin fiyatı 0,60 TL olarak ön satışa sunuldu. Kasım ayında en ucuz coin 1 TL olacak. Siz de bu dönemde önceden satın aldığınız coinleri en az 1 TL'den satabileceksiniz.

Sponsor Sistemi

Siz de arkadaşlarınızı siteye getirirseniz onlardan para kazanabilirsiniz. Site ayrıca sizin referanslarınızın referanslarından da size gelir veriyor. Yani siz arkadaşınızı davet ettiniz ve ondan pay aldınız. Ayrıca onun siteye getirdiği referanslardan da bir miktar pay alıyorsunuz.

Örnek Bir Hesaplama

Diyelim ki ön satış aşamasında bu coinden 600 TL vererek 1000 adet aldınız. Kasım ayında borsa açılınca taban fiyat olan 1 TL'den satış yaparsanız 600 TL'niz bir anda 1000 TL olacaktır. Ancak bu sadece bir başlangıç. Daha fazla sabır = Daha fazla kazanç.

Kim bilir belki de bir gün "1 Bitcoin ne kadar" ya da "1 Bitcoin kaç TL" sorusu yerine biz de kendi yerli coinimizin fiyatını takip ederiz.

Eğer yatırımsız kazanç arayanlardansanız Bir Aylık Yatırımsız Bitcoin Kazançları sayfamıza göz atabilirsiniz.


Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.