Reklam

Neler Oluyor?

Kankanı da Kap Gel - Para Kazandıran Oyun


Geniş bir arkadaş çevresine sahip olmak ya da Facebook, Twitter hesaplarında arkadaş listenizin kabarık olması bu oyunda oldukça önemli.

Kankanı da kap gel sitesi sektöre gerçekten farklı bir bakış açısı getirmiş. Her ne kadar oyun oynayarak para kazandıran sitelere benzese de, bir oyundan daha çok, para kazanmaya gelen insanların toplandığı yer olarak göze çarpıyor.

Bu oyunda yatırımlı olmak ise sadece 10 TL. Tabiki 10 TL vermek istemeyenler için tüm oyunlarda olduğu gibi düşük kazanç getiren yatırımsız yöntemler de mevcut.

Ayrıca Web Sokak linkinden kayıt olursanız aktif üye olmak için ödediğiniz paranızın %20'sini bizden geri alabilirsiniz. Ayrıntılar için yazının sonuna bakabilirsiniz.

Site İçerisindeki Kavramlar

Oyun oynayarak para kazanmaya dayalı bir çok sitede kendine özgü kavramlar vardır. Bu sitede de bu tür kavramlar bulunuyor.
  • Aktif üye: bildiğimiz yatırımlı üye.
  • Pasif üye: henüz 10 TL yatırarak yatırımlı statüsüne geçmemiş üye.
  • Coin: Site içerisindeki para birimi. 1000 coin = 1 TL
  • Bakiye: Türk Lirası cinsinden sahip olduğunuz para.
  • Takım: Diğer oyuncularla Birlik olarak Kazancı artırabileceğiniz Bir topluluk.

Nasıl Para Kazanırım?

Önce yatırımsız metotlardan başlayalım. Yatırımsız olarak para kazanmak için sitede 3 farklı yöntem mevcut. Görünüşe göre yöntem sayısı da giderek artıyor.


1. Captcha Geç Puan Kazan

Bildiğimiz captcha doğrulamalarını yaparak puan kazanabilirsiniz. En fazla puan kazananlar arasında dereceye girersiniz ödül alırsınız. Aslında oyun oynayarak para kazandıran sitelerdeki bonus sistemine çok benziyor.

2. Maden Kaz - Para Kazan

Temsili bir coin madenciliği yaparak oyunun kendi para birimi olan coinlerden kazanabilirsiniz.


3. Çekiliş

Günlük katılabileceğiniz bu çekiliş için sadece bir defa reklam geçmeniz yeterli.


4. Arkadaşını Getir Kazan

Eğer arkadaş çevrenize güveniyorsanız gerçekten çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Çünkü siteye katılan her arkadaşınız için size 8 TL veriliyor. Bunun için referanslarım sayfasındaki linki herkesin göreceği bir yerde paylaşmanız yeterli.
Dikkat etmeniz gereken ise; eğer 10 TL ödeyerek aktif üye olmazsanız gelen arkadaşlardan sadece 2 TL kazanırsınız. Para kazanmanız için gelen arkadaşınızın da aktif üye olmasını beklemelisiniz.

Eğer kalabalık bir Facebook arkadaş listeniz varsa gerçekten kârlı çıkabilirsiniz.


5. Takımlarla Kazanma

Oyunda 2 farklı takım var. Biri yeşil diğeri kırmızı.
Her gün birbiriyle yarışan bu iki takımdan birinde yer alabilirsiniz ve eğer günün sonunda galip gelen takımda olursanız o günkü kazançlarınızın yüzde ellisi kadar coin ile ödüllendirilirsiniz.

Yatırımlı Olmak

Oyun oynayarak para kazandıran sitelerde olduğu gibi 200 TL - 500 TL gibi yatırım yapmanıza ve risk almanıza gerek yok. Yatırımlı olmak için sadece 10 TL yatırmanız yeterli.

Site Ne Kadar Güvenilir?

Aslında sadece 10 TL ile girildiği için sistem risksiz sayılır. Güven meselesine gelince sitenin geleceğine dair kesin bir söz söylemek mümkün değil. Yani diğer oyun oynayarak para kazandıran sitelerde olduğu gibi bu site de 6 ay mı dayanır yoksa yıllarca mı dayanır bunu henüz bilemeyiz. Ama günümüzde güvenilir bir şekilde hizmet vermeye devam ettiği ve ödemelerini yaptığı da bir gerçek.

Bunun yanı sıra yatırımlı üye olmak sadece 10 TL olduğu için pek bir risk almış sayılmazsınız.Web Sokak'tan %20 İade

Eğer BURAYA ya da yukarıdaki butonlardan birine tıklayarak siteye üye olursanız aktif üyeliğe ödediğiniz 10 TL'nin %20'si olan 2 TL'yi geri iade ediyoruz. Geri iade sadece İBAN numarasına yapılabilir. Tek yapmanız gereken üyelikten sonra sitemizin altındaki Whatsapp iconuna tıklayarak bize ulaşmak ya da iletisim@websokak.com adresimize bir mail atmak.

1 yorum:

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.