Reklam

Neler Oluyor?

Solucan Ortaklığı İle Para Kazanma


Bu yazımızda bahsedeceğimiz sistem son zamanlarda bir çoğumuzun aşina olduğu solucan gübresi kazancına dayanıyor. Beklenmedik seviyede yüksek kazançlar getiren bu yeni girişim türü için birçok insan kendi başına solucan gübresi üretim tesisleri kurmaya başladı bile. Ancak ne yazık ki herkesin böyle gübre üretim tesisleri kuracak ne maddi açıdan, ne de zaman bakımından imkanı olmuyor. Bu noktada ise halihazırda üretim yapan bir solcan gübresi tesisine ortak olma fikri karşımıza çıkıyor.

İşte Solucan Al Sat tam da böyle bir site. Yalnız diğer para kazandıran oyunlar ile karıştırmayın. Birçok kişinin solucan oyunu gözüyle baktığı Solucan al sat tamamen bir yatırım sitesidir ve uzun vadede yüksek getiri beklenmektedir. Eğer siz de siteye bir solucan oyunu gözüyle bakmak yerine kazançlı bir yatırım aracı olarak görürseniz ileriye dönük çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.


Solucan Al Sat Ne Kadar Kazandırır?

Eğer bir ay gibi kısa bir vadede kazanç bekliyorsanız peşinen söylemek gerekir ki bu site yukarıda da belirttiğimiz gibi bir solucan oyunu olmadığı için size göre değil. Çünkü Solucan Al Sat sitesi bir nevi size ortaklık veren bir yatırım şirketidir.
Sitenin kazandırma yöntemlerini ikiye ayırabiliriz.
  • İlk yöntem aldığınız solucan sayısına göre belli aralıklarla şirketin gelirinden kar almanız,
  • İkinci yöntem ise aldığınız solucanları gelecekte daha değerli oldukları zaman yüksek fiyattan satmanız.

Solucanlar Değerlenir mi?

Solucanlar değerlenir mi demeyin; şimdiye kadar site içerisinde açılan küçük bir borsada birçok yatırımcı alım satıma başladı bile. Başlangıçta 50 kuruş olan ve kısa bir süre önceye kadar 60 kuruştan alınabilen solucanlar şu anda 74 kuruşa çıktı. Kısa bir süre sonra ise 78 kuruşa çıkacağı belirtildi.

Ve bu solucanları satanlar, sitenin daha önceki yatırımcıları. Önceden uygun fiyata aldıkları solucanlar sayesinde bugün karlı bir takas gerçekleştiriyorlar.

Solucanalsat sitesi Toprağın Sesi Tarım Limited Şirketi tarafından başlatılmış bir girişimdir. Şirket aldığı yatırımlarla her gün büyümeye devam ediyor.

Aşağıdaki ilk videoda şirkete ait üretim tesislerini görebilirsiniz. İkinci video ise son zamanlarda açtıkları yeni mantar üretim tesisinden.
Solucan Al Sat Ne Değildir?

Solucanalsat sitesi bir solucan oyunu değildir. Daha önce para kazandıran oyunlarda aradığını bulamayan insanların bir solucan oyunu gözüyle bakması halinde aradıklarını bulamayacakları bir yerdir.
Daha büyük düşünen ve geleceğe yatırım yapmak isteyenler için büyük bir fırsattır.
  • Eğer para kazandıran online oyunlar ile ilgileniyorsanız BURAYA tıklayarak oyun kategorisindeki diğer yazıları bulabilirsiniz.
  • Dünyayı kasıp kavuran Bitcoin hakkında bilgi sahibi olmak için BU BAŞLIĞA,
  • Bitcoin kazanmak içinse BURAYA tıklayabilirsiniz.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.