Reklam

Neler Oluyor?

Kazançlı Çiftlik (Önerilmeyen)

Not: Oyundaki ödeme puanı sistemi ve ödeme puanları konusunda yaşanan eksiklikler sebebiyle bu oyun Web Sokak Önerilmeyenler listesinde yerini almıştır.
Mobil uygulamalar aracılığıyla para kazanmak isteyenler için daha önce Toloka uygulamasını tanıtmıştık. Uygulama beğenilmiş olsa gerek ki, bazı takipçilerimiz Toloka gibi siteler sormaya veya Toloka benzeri uygulamalar için bize mesaj atmaya başladı. Bahsi geçen uygulama her ne kadar beğenilse de görevleri yerine getirmek birçok insan için zordu.

Bu yazıda bahsedeceğimiz uygulama Android üzerinden para kazanılmasına olanak tanıyan bir oyun, yani başka deyişle bir para kazandıran mobil oyun.

Para Kazandıran Android Oyunu

Oyun para kazandırmak için daha önce de sıkça karşılaştığımız çiftlik konseptini işliyor. Ancak bu oyun diğerlerinden farklı olarak tarayıcı tabanlı değil; Android işletim sistemlerinde kullanılabilen bir para kazandıran mobil oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Yatırımsız Para Kazandıran Oyun

Oyunun en büyük özelliklerinden bir tanesi mobil uygulamalarda karşılaşılan reklam gelirini kullanması. Bu sayede bir yandan oyun oynarken diğer yandan da aslında oyun sahiplerine para kazandırıyorsunuz. Sonuç olarak da yatırımsız para kazandıran oyun oynama imkânına sahip oluyorsunuz.

Nasıl Para Kazanırım?

  • Öncelikle BURAYA tıklayarak oyunun internet sitesi üzerinden kayıt olmanız gerekiyor.
  • Ekstra 750 birim başlangıç parası için 14716 referans kodunu kullanabilirsiniz. 
  • Bu referans kodu ile kaydolan herkesin oyun ile ilgili tüm soru ve sorunlarını iletişim bölümünden yanıtlayabiliriz.
  • Önemli: Kayıt sayfasında Süper Çiftlik logosu bulunuyor ama bu logo daha önceki bir scriptten kalmış. Para kazandıran mobil oyunun yeni adı Kazançlı Çiftlik.
  • Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Android uygulamasını indirebileceğiniz Google Play bağlantısı için BURAYA tıklayabilir ya da kendiniz Kazançlı Çiftlik olarak aratabilirsiniz.
Para kazanmak için en başta size verilen başlangıç parasını ve referans ile kayıt olmuşsanız referanstan gelen 750 para ödülünüzü çiftlik hayvanları satın almak için kullanabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunuyor:
  • İlk 5 tavuğu aldıktan sonra tavukların fiyatı 500'den 1000 oyun parasına çıkıyor.
  • Ahıra girdikten sonra inek satın almadan önce 6 adet inek yeriniz olduğunu hatırlatmakta fayda var.
  • Alacağınız ineklerin saatlik üretimlerini ve maksimum kapasitelerini inceleyin.
  • Çünkü bazı inekler yüksek üretime sahip olsalar da kapasiteleri düşük olduğu için oyuna çok sık girmeniz gerekebilir. Bu konuda kendi oyun alışkanlıklarınıza dikkat ederek karar verebilirsiniz.
  • Elinizdeki tüm parayı hayvan satın almak için harcadıktan sonra tek yapmanız gereken belli aralıklarla oyuna girip üretim veri toplamak ve satmak.
Bir süre sonra 2. seviyeye ulaşacaksınız. 2. seviyede oyun paraları ile ağaç satın alabilir, 3. seviyede ise tarla kurabilirsiniz.

Ne Kadar Kazanırım?

Yatırım yapmadan diğer para kazandıran oyunlara oranla çok daha hızlı ilerleyen oyun, sadece başlangıç parası ve referans kodu ile elde edilen 750 Spara'yı kullanarak günlük 0,07 TL civarında gelir sağlıyor.
Bu miktar diğer oyunlarla karşılaştırıldığında başlangıç için oldukça iyi.
Ayrıca oyun parası ve TL birbirinden bağımsız biriktiği için TL biriktirirken gelişiminiz yavaşlamıyor.


Oyun Güvenilir mi?

Oyunun ödeme yaptığını doğrulayan bir sürü kişi mevcut. Bunu Google Play Store'daki yorumları okuyarak da anlayabilirsiniz.

Yorumların yanı sıra oyunun içerisinde canlı destek mevcut ve genellikle anında cevap veriyorlar.

Oyunun güvenilirliği hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek ve yorum yapabilmek için bir süre daha geçmesi gerekiyor.

Eğer siz de Toloka gibi siteler ya da Toloka benzeri uygulamalar arıyorsanız belki daha eğlenceli bir para kazanma yolu olan bu para kazandıran mobil oyun işinize yarayabilir.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.