Reklam

Neler Oluyor?

Para Kazandıran Online Oyunlar 2017

2017 Yılının Kısa Bir Özeti

Para kazandıran online oyunlar 2017 yılının ilk yarısında büyük bir patlama yaşadı. Ancak oyunların açılmaları ile kapanmaları bir olduğu için ya da bazı art niyetli kişiler tarafından birçok insan kandırılmaya çalışıldığı için büyük bir güven eksikliği oluştu. Günümüzde 2017 yılının başlarında açılıp hala sağlam olarak devam edebilen tek tük oyunlar kaldı. Ancak hepimizin tahmin edebileceği gibi insanlar artık yeni açılan oyunlar aramaya başladı. Daha önce elimizi sallasak bu tür oyunların 50 tanesine çarpıyordu. Özellikle aylarca güven simgesi olmuş olan Ütopya'nın kapanmasıyla para kazandıran oyunlar 2017 yılının güvensizlik simgesi halini aldı.

Bu süreçte her zaman söylediğimiz gibi yüksek kâr oranı veren sitelerden uzak durulması gerekiyordu. Ütopya en büyük yanlışı yüksek kar payı vererek yaptı. Hatta ilk üyelere sınırsız bir kazanç verildi. Hal böyle olunca da kasa bir süre sonra hızla boşaldı.

Yeni Para Kazandıran Online Oyunlar

Bu yazıda son dönemde açılan iki yabancı oyundan bahsedeceğiz. Yabancı oyunlara yatırım yaparken ya da para çekerken aracı konusunda sıkıntı yaşanıyordu. Ancak burada okuyacağınız oyunlar ödeme işlemlerini Bitcoin gibi dijital para birimleri üzerinden yaptığı için bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Bitcomine (Önerilmeyenler arasına girdi)

Ne yazık ki sitemizde tanıtımını yapsak da Türk piyasasında kendine çok fazla yer bulamayan iki oyundan biri bu. Tahminen bunun ilk sebebi oyuna Bitcoin göndermeyi bilmeyen birçok vatandaşımız olması. Bitcoin almak ve satmak için Koinim, Paribu ve Btcturk gibi BTK onaylı ve son derece güvenilir siteleri güvenle kullanabilirsiniz.

Eğer Bitcoin ve diğer dijital para birimlerini gönderme ve alma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Bitcoin gönderme ve alma başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Tabii ki birçok oyun gibi bu oyun da sonsuza kadar var olmayacak, ancak onu diğer oyunlardan daha uzun ömürlü yapacak bir işleyişi var. Bu da siteye aldığı reklamlar karşılığında tıklama başına da para veriyor olması. Böylece sitenin büyük bir gelir kaynağı daha oluyor. Bir diğer nedense sitenin uçuk kazanç vaat etmiyor olması.

Detaylı inceleme ve kullanım hakkında bilgi verdiğiniz başlık için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Ethero (Önerilmeyenler arasına girdi)

Ethero para kazandıran online oyunlar 2017 listesine en son dahil olan site. Sizin de tahmin edebileceğiniz üzere bu listedeki en uzun ömürlü oyun olacağını söyleyebiliriz. Bu tür sitelere ilk yatırım yapmanın getirdiği bir avantaj vardır. Çünkü ilk üyeler site en çok kazandırdığı dönemde paralarını çekip kendilerini garantiye alırlar. Benzer uluslararası oyunlara baktığımızda uzun süre önce açılıp hala devam eden örnekler var. Aslında reklam alım satımı yapan bu tür oyunlar daha kalıcı oluyorlar.

Ancak biraz önce yukarıda belirttiğimiz gibi Türk yatırımcı ya da oyuncular bu tür oyunlardan uzak duruyor çünkü dijital para birimlerini hesaplara aktarmak gerçekten yabancı geliyor. Bu konuda yukarıda da verdiğimiz Bitcoin gönderme alma başlığını kontrol edebilirsiniz.

Oyunun incelemesini okumak için BURAYA...


Yatırımsız Kazanmak Mümkün mü?

Para kazandıran online oyunlar 2017 yılında genelde yatırımsız kazanç ile karşımıza çıktı. Yatırımsız kazanç verdiğini öne süren birçok site günümüze kadar gelemeden ne yazık ki kapandı. Tabii ki bazıları kapanmadan önce bu vaatlerini yerine getirmeyi başarmıştı. Yani yatırımsız kazanmak mümkün. Yukarıdaki oyunlar adına konuşacak olursak:
 • Bitcoin ve Ethero oyunlarının her ikisi de normalde yatırımsız kazanç vermiyorlar ancak yatırım yapmak istemeyenler için Web Sokak olarak farklı bir çözümümüz var.
 • Bildiğiniz üzere sitemizde bedava Bitcoin kazandıran sistemlere geniş bir şekilde yer veriyoruz. 
 • Bu tür sistemlere göz atmak için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz:

Buralardan kazandığınız Bitcoin ve diğer dijital para birimleri ile yukarıdaki iki siteye yatırım yaparak kazancınızı katlayabilirsiniz. Böylece hiçbir risk almadan ve hiçbir yatırım yapmadan siz de kazanmış olursunuz. Ayrıca Bitcomine ve Ethero sitesi bu tür gelirleri katlamak için çok iyi bir fırsat.
  Tüm bunların yanı sıra Bitcomine ve Ethero sitelerinin içerisinde bulunan bir özellik sayesinde reklamlara tıklayarak kendinize sermaye oluşturabilirsiniz.
  Para kazandıran online oyunlar 2017 performansını incelediğimiz bu yazı umarız sizin için yararlı olmuştur.

  Hiç yorum yok

  * Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
  * Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.