Reklam

Neler Oluyor?

Web Sokak Uyarmıştı


Eylül ayı içerisinde yayınladığımız bir yazı ile bir gıda markasını izinsiz olarak kullanan bir sitenin güvenilir olup olmadığına dair sorulara cevap vermiştik. Yazının sitemizde yer almasının sebebi oyun yönetimi tarafından son zamanlarda yapılan değişikliklerdi. Öyle ki oyun bu değişiklikler sonucunda kendi başlangıç kuralları ile çelişkiye düşmüştü. Nihayetinde korkulan oldu ve uyardığımız gibi birçok oyuncunun ödemelerini alamadığı ile ilgili şikayetlerle karşılaştık. Mevzubahis sitenin oyuncularına, açıkça bir uyarıda bulunduğumuz o yazıya ulaşmak için Bu Başlık bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Ünlü gıda markasını izinsiz olarak kullanan bu siteyi önerilmeyenler kategorisine eklememize sebep olan değişiklikler şunlardı:
  • Çekim limitinin bir buçuk ay içerisinde iki defa kat kat artırılması. Bu hareket kısaca artık ödeme yapma konusunda isteksiz olduklarını belli ediyordu.
  • Ödemelerin neredeyse iki hafta kadar ertelenmesi.
  • Facebook sayfasına yazdığımız sorulara cevap alamamamız.
  • En tehlikeli olarak  da Facebook sayfasında yapılan şikayetlerin silinmesi. Buradaki amaç şikayetler konusunda yapılan yorumların diğer insanlar ve potansiyel yatırımcılar tarafından görülmesini engellemekti. Bir gün baktığınızda gördüğünüz olumsuz yorumların ertesi gün kaldırıldığını fark edebiliyordunuz.
Daha önceki bütün uyarı yazılarımızda belirttiğimiz gibi bu yazıda da belirtelim: Eğer bir site ödeme limitini artırırsa ve/veya ödemeleri türlü bahanelerle ya da bahane göstermeksizin ertelerse, bu güven eksikliğine sebep olur. Ortada hiçbir sorun olmasa bile sadece bu güven eksikliği siteye para girişini azaltır. Sonuç olarak da siteden çıkan para giren paranın bir anda üzerine çıkar. Çünkü insanlar güven eksikliği sebebiyle siteden paralarını çekmeye başlarlar.

Gelen SMS'ler Olayı Ayrı Bir Boyuta Taşıyor

Ne yazık ki bu yaşananların üzerine site yöneticileri bir de kampanya düzenleyip %30 Bonus ile yatırım kabul ettiklerini belirten SMS'ler yolluyorlar. Eğer Ünlü gıda markasını izinsiz olarak kullanan bu site ve Çiftlik Geliri oyunları ömrünü tamamladıysa bu hareket dolandırıcılık adına son noktadır. Daha önce yerli ve özellikle de yabancı yatırım sitelerinde görülen bu hareketin amacı siteye nakit akışını artırmaktır ve sonuçta tüm paralar toplanarak sorumlular ortadan kaybolur.

Çiftlik Geliri SMS

Çiftlik Geliri Ödeme Yapmıyor

Maalesef yukarıda bahsettiğimiz oyun ödeme yapmıyor diyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Ayrıca Çiftlik Geliri ödeme yapmıyor şeklinde de bir sürü şikayet var. Umarız Web Sokak takipçileri daha önceki uyarımızı dinlemiş ve zamanında harekete geçmiştir.

Sitemizin oyun kategorisinde yer alan diğer yazıları listelemek için Buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca önerilmeyen diğer oyunları da Buraya tıklayarak listeleyebilirsiniz.
Daha güvenilir bir yöntem arıyorsanız, yatırım yapmadan makul miktarlarda Bitcoin kazanmanızı sağlayan yöntemler için Buraya tıklayın.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.