Reklam

Neler Oluyor?

Galeri Bank Birleşti | Aylık %20 Kazanç Devam Ediyor


Geçtiğimiz dönemde sitemizde incelemesine yer verdiğimiz iki oyun olan Galeribank ve Galeribank Flo artık tek sitede birleşti. Ayrıca diğer bir oyunları olan Galeribank Driver da bu siteye eklendi.
Oyunların farklı sitelerde devam etmesinin sonucu olarak küçük yatırım yapanlar ile büyük yatırım yapanlar ayrılıyordu. Ancak her iki sitede de kazançlar sabit oranlıydı. Bu sebeple bu birleşme herhangi bir sorun oluşturmayacaktır. Oyun politikasında herhangi bir değişiklik olmaması Galeribank güvenilir mi sorusu için olumsuz bir etki teşkil etmiyor.


Galeribank Nasıl Oynanır?

  • Sitenin mantığı basit; yatırdığınız para karşılığında bir araca sahip oluyorsunuz ve araç size her ay değerinin %20'si kadar gelir getiriyor.
  • İki ay sonunda isterseniz siteye yatırdığınız parayı da kârınız ile birlikte çekebiliyorsunuz. İsterseniz de tekrar yatırım amaçlı kullanabiliyorsunuz.
  • 500 TL altındaki yatırımlar iki ay sonunda %40 kazanırken, bu miktarın üzerinde yatırım yapanlar her ay %20 kazanıyor.
  • Oyunların birleşmesi sonucu diğer versiyonlardan biri ile gelen yarış özelliği de yeni siteye eklenmiş durumda.
  • Yarış özelliği aylık %20 kazanç politikasını etkilemiyor. Yarışlar sadece eğlence amaçlı diyebiliriz.
  • En önemli değişiklik artık bakiyenizin ana para haricinde kalan bölümünü görebiliyor olmanız. Yani önceki versiyonlarda ay sonuna kadar %120 para birikiyordu. Bu versiyonda %20 birikiyor. Ana para ise vakti geldiğinde hesaba geri dönüyor.
  • Aslında sonuç olarak değişen bir şey yok. Sadece yeni sürümü anlamayanların aklında Galeribank güvenilir mi sorularına sebebiyet verebilecek bir değişiklik.
Oyun ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, siteler birleştirilmeden önceki halleriyle ilgili olan BU BAŞLIĞA ya da BU BAŞLIĞA göz atabilirsiniz.


Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.