Reklam

Neler Oluyor?

Para Kazandıran Oyun İle Aylık %20 Kâr


Galeribank'ta yapılan son değişikliği konu alan şu başlığa da göz atabilirsiniz: Galeri Bank Birleşti | Aylık %20 Kazanç Devam Ediyor

Galeribank Nedir?

Geçtiğimiz günlerde sitemizde yayınlanan Galeribank FLO adlı oyunun farklı bir versiyonunu inceliyoruz. Eğer siz de ilk oyunu oynayanlardan biriyseniz, siteye 500 TL ve üzeri yatırım yapılmadığını, bu sebeple de aylık gelirin 100 TL'den biraz fazlasını aşmadığını fark etmiş olmalısınız. Oyunun yöneticileri daha büyük yatırımlar düşünen ve daha fazla kazanç peşinde olan oyuncular için Galeribank V2'yi kurmuş. Eğer aylık 100 TL'nin üzerinde kazançlar elde etmek istiyorsanız bu siteyi sizin de incelemeniz önerilir.

Galeribank V2 Ne Kadar Kazandırır?

Daha önce Galeribank V1'den hatırladığımız site, yatırımınızın her ay %20si kadar kâr veriyor. Örneğin en düşük yatırım olan 500 TL'yi ele alacak olursak, bu yatırımı yapan birisi her ay siteden 125 TL kazanıyor. Bir ay sonunda yatırımınızı isterseniz geri çekebilirsiniz. İsterseniz de daha fazla içeride tutup aylık 125 TL çekmeye devam edebilirsiniz. Her aylık dönemin sonunda yatırdığınız ana parayı çekme hakkınız olacak.


Oyunun Oynanışı ve Mantığı

Galeribank oyunu, araba alarak bu arabalardan elde edilen kupaların satılmasına dayanıyor. Kaydolan herkese düşük kupa üretimine sahip bir araba hediye ediliyor. Kaydolduktan sonra hediyenizi almak için Mağaza sayfasını ziyaret etmeniz gerekiyor. Buna ek olarak da yaptığınız yatırıma göre bir araba almışsanız tüm arabalarınız kupa üretimine başlıyor. Size düşen ise 24 saat içinde en az bir defa siteye girip kupaları gerçek paraya çevirmek. Bunun haricinde sitede farklı bir para birimi bulunmuyor.

Başlangıç Hediyesi Nedir?

Başlangıç hediyesi, para kazandıran oyunlarda yeni başlayan herkese oyunun mantığını anlaması açısından yardımcı olan ve küçük çapta bir kazanç getiren üründür. Genellikle sadece bu ürün üzerinden kâr sağlayıp para çekmek imkansıza yakındır.
Bu oyunda verilen ürün olan arabanın yıllık getirisi 40 Tl'dir.

Depo / Ödeme Puanı Var Mı?

Hayır, Galeribank oyununda depo ve ödeme puanı bulunmuyor. Ancak oyuna her 24 saatte en azından bir defa girmek gerekli. Aksi takdirde üretim duruyor.

Ekstra Kazançlar ve Kampanyalar

1000 TL ve üzerinde yatırım yapanlar 6 aydan fazla kalmayı taahhüt ederlerse yatırımlarının aylık yüzde beşi kadar kar getiren bir ürün hediye alıyorlar. Ayrıca bu üyelerden çekim talepleri esnasında 6 ay boyunca çekim ücreti olan %3 kesilmiyor.

Galeribank Güvenilir mi?

Galeribank güvenilir mi sorusunun cevabını anlamak için iki maddenin üzerinde duralım. Sitemizde hiçbir oyun için güvenilir ve kesin yatırım yapılabilir gibi cümlelere yer vermiyoruz. Bunun yerine bize güvenilir olduğunu düşündüren sebeplere yoğunlaşıyoruz. Bu oyunu güvenilir gösteren ilk madde sitede de belirtildiği gibi, plaka alım satımı, servis aracı kiralama, işletme ve taşımacılık sektöründen elde ettiği gelir doğrultusunda kazanç sunması, yani reel sektörde iş yapmasıdır.
Bir diğer madde ise kazancın %20 ile sınırlandırılmış olması.


-----
Daha düşük miktarlarda yatırım yapmayı düşünenlerdenseniz Galeribank FLO adlı diğer oyun incelemesine de göz atabilirsiniz.

Sitemizde bulunan diğer oyunlara göz atmak isterseniz BURAYA tıklayarak oyun etiketine sahip tüm başlıkları sıralayabilirsiniz.

Eğer yatırımsız olarak daha güvenilir kazançlar elde etmek isterseniz Risk Almadan "Bitcoin Borsası" Tecrübesi Edinebilirsiniz başlığı ile bir başlangıç yapabilirsiniz.
Bunun yanı sıra yatırımsız bitcoin veren sitelerin listelendiği Coin Muslukları Kısayol Sayfasına da bir göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.