Reklam

Neler Oluyor?

Bitcomine ve Ethero İçin Reklam Hilesi

Bitcomine ve Ethero adlı para kazandıran oyunlar Türk yapımı olmasa da Türkçe dil desteği sunuyor. Bu sebeple de ülkemizde en çok oynanan uluslararası para kazandıran oyunlar arasındalar.
Daha önce bu iki oyunu konu alan iki adet yazıya yer vermiştik. Bu yazıları okumak için aşağıdaki başlıklara bakabilirsiniz.

Yeni Para Kazandıran Oyun Açıldı! (İlk Ethereum Oyunu)
Para ve Bitcoin Kazandıran Oyun

Ancak sitelerin en büyük artısı olan reklamlara tıklayarak kazanma bölümü birçok kişiyi daha başlamadan bu oyunlardan soğutuyor olabilir. Bu sebeple de daha fazla kazanmamızı sağlayan sitedeki reklamları en az zahmetle geçmenin yolunu bir video halinde paylaştık. Aklınıza takılan tüm soruları yorum bölümünden sorabilirsiniz. Yorumlar yayınlanmadan önce incelemeden geçtiği için kendi yorumunuzu hemen görmeniz mümkün değil.

Not: Gerekli tüm linkler videonun altındadır. Videoyu Tam ekranda ve HD olarak izlemeniz önerilir.Automatic Mouse And Keyboard (Full) İndirme Linkleri:

http://turbobit.net/...
http://www.redbunker.net/...
https://cloud.mail.ru/public/...

Eğer bu linkler çalışmazsa ya da daha yeni bir versiyona ihtiyaç duyarsanız, torrent üzerinden en güncel versiyonu kesinlikle bulabilirsiniz. Torrent ile indirme hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz İnternetten Film / Oyun / Dizi İndirmek başlıklı yazıya göz atabilirsiniz.

Bitcomine Üyelik
Ethero Üyelik

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.