Reklam

Neler Oluyor?

(Eylül 2017) Yatırımsız Bitcoin Kazançları Raporu


30.09.2017
Bu yazıda listelenen kazançlar tamamen yatırımsız bitcoin veren sitelerden ya da başka bir deyişle bitcoin musluklarından elde edilmiş olan Eylül ayı gelirleridir. Bu siteler gelirlerini siteye giren sayısına bağlı olarak reklamlardan sağladıkları için tamamen güvenilir sitelerdir. Çünkü siteye giriş kadar ödeme yapmaları gerekir ve siteye giriş oranında da reklam geliri kazanırlar. Böylece siteler uzun yıllar boyu ödeme yapabilmektedir. Ayrıca bitcoin muslukları, para kazandıran oyunlardan ve yatırım sitelerinden farklı olarak hiçbir zaman ödemeleri aksatmamıştır.


1. Freebitco.in

Yatırımsız bitcoin veren sitelerimizin ilki olan Freebitco.in sitesi şansa dayalı olarak bitcoin kazandırma yöntemini benimsemiş.
Ödeme Tarihi: 11 Eylül 2017
Kazanılan: 0,00031253 Bitcoin
TL Değeri: 4,37 TL

ÜYE OL ==> https://freebitco.in

Gönderilen:

Alınan:

Freebitco.in sitesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve siteden gelen kazancı maksimuma çıkarmanın yolunu öğrenmek isterseniz Freebitco.in İle Daha Fazla Kazanmanın İpucu başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz.
Ayrıca siteye kaydolup hemen kazanmaya başlamak için Freebitco.in adresini ziyaret edebilirsiniz.


2. Coinpot'a Bağlı Musluklar

Coinpot, bünyesinde birden fazla musluğu barındıran bir mikro cüzdandır. İsterseniz bitcoin cüzdanı olarak da kullanabilirsiniz. Piyasada bulunan en güvenilir ve iyi ödeme yapan yatırımsız bitcoin veren sitelerden Bonus Bitcoin, Bitfun, Moon Dogecoin, Moon Bitcoin ve Moon Litecoin'den direkt ödeme alır. Böylece hepsinden ayrı ayrı çekim yapmaktansa ne limit beklersiniz ne de hepsinden kesinti yapılır. Tüm çekimleri tek seferde yapabilirsiniz.

Coinpot ve bünyesindeki musluklar ile ilgili yazımızı okumak için Risk Almadan "Bitcoin Borsası" Tecrübesi Edinebilirsiniz başlığına göz atabilirsiniz.

Ödeme Tarihi: Eylül 2017 boyunca
Kazanılan:
0,00110588 Bitcoin (14,15 TL)
0,08298890 Litecoin (13,68 TL)
3835,32628 Dogecoin (10,23 TL)

Toplam TL Değeri: 38,06 TL


3. AdBtc

AdBtc, diğer musluklar gibi değil. bu sitede kazanmak için reklemlara tıklamanız gerekiyor. Tabi ki bu yüzden de verdiği kazançlar daha hızlı bir sürede birikiyor. Ayrıca reklamların açık kalmasına gerek yok; arka planda herhangi bir sekmede reklamın süresi dolarken, siz de internette gezinmeye devam ediyorsunuz. AdBtc sitesini diğer tıklama başına kazandıran sistemlerden avantajlı yapan özelliği de bu. Ayrıca en düşük ücret bile saniye başına 1 satoshi.

Ödeme Tarihi: 29 Eylül 2017
Kazanılan: 0,00015082 Bitcoin
TL Değeri: 2,20 TL

ÜYE OL == > https://adbtc.top

Gönderilen:


Alınan:

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.