Reklam

Neler Oluyor?

Ongunluk Oyunundan Gelen Ödeme


Ongunluk oyunu sistem değişikliği yaparak oyun olmanın ötesine geçmiş ve milli sermaye ile Bereket Coin adında yerli coin yani dijital para çıkarmıştır. Yeni sistem hakkında bilgi sahibi olmak için BURAYA tıklayabilirsiniz. 

Ongunluk adlı para kazandıran online oyunda 30 Nisan 2017 tarihinde açtığımız hesap meyvelerini vermeye başladı. Bu tarihe kadar yaptığımız toplam 165 TL yatırım ve sitedeki kazançların sistem içinde tekrar değerlendirilmesi ile aylık kazancımız 53,31 TL'ye ulaştı. Bu tutar aşağıdaki görselde de görülebildiği gibi siteye sonradan eklenen birlik kazançlarının dahil edilmemiş halidir. Birlik kazancı olan %15'i de eklediğimizde aylık kazanç 61,30 TL'ye çıkmaktadır.


Bir süredir Web Sokak üzerinden tanıtımını ve incelemesini yaptığımız sistemin ödeme kanıtını da sitede yayınlamak için ödeme sınırı olan 20 TL'ye ulaşınca ödeme talebinde bulunduk. Hafta içi her gün 16:00'a kadar verilen tüm talepler 17:00'dan önce hesaba yattığı için parayı aynı gün aldık.


Bir Haftada 20 TL

Sistemden çekilen bu 20 TL en son coin aldığımız (yani sitenin gelirini tekrar sitede değerlendirdiğimiz) tarih olan 8 Eylül 2017'den bugüne (15 Eylül'e) kadar biriken tutardır.

Ongunluk sitesine kaydolmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Para Kazandıran Online Oyun, Ongunluk

Ongunluk sitesi ile ilgili detaylı incelemeye ulaşmak için Para Kazandıran Online Oyun - Ongunluk sayfamıza tıklayabilirsiniz.
Ağustos ayında yapılan son detaylı gelir incelemesine ulaşmak için Ongunluk - Örnek Hesap Kazançları başlığını ziyaret edebilirsiniz.

Ongunluk, günümüzde piyasada bulunan para kazandıran oyunlar arasında en çok güven verenlerden bir tanesidir. Yüksek kazanç vermeyi vaat eden para kazandıran oyunlara girmek tamamen daha büyük riski kabullenmek ile alakalı. Ongunluk oyunu 2017'de piyasaya çıkan para kazandıran oyunlar arasında güven açısından ilk sıralarda.

Siteye üye olmak için tıklayın.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.