Reklam

Neler Oluyor?

Ethero (Önerilmeyen)


Güncelleme: Bu site artık önerilmiyor. 10 Aralık 2017 itibari ile site ödemeleri yavaşlattı. En geç Aralık 2017 sonuna kadar ödemeler tamamen duracaktır. Yatırım yapılmaması önerilir.

Oyun oyna para kazan sistemine dayalı siteler ülkemizde oldukça yaygınlaştı ancak uluslararası platformda da çok daha fazla oyuncuya hitap eden oyunlara girmek mümkün. Bunların en büyük örneklerinden biri olan Bitcomine ile ilgili yazımızı henüz okumadıysanız BURAYA tıklayarak o başlığa da göz atabilirsiniz.

Bu yazıda okuyacağınız Ethero adlı oyun da aynı sitenin ikinci oyunu olarak açıldı. Site gerçekten de çok yeni. Daha 27 Eylül'de açıldı. Uluslararası çapta bir oyun olmasına rağmen Türkçe dil desteği de mevcut.
Oyun oyna para kazan sistemine dayalı diğer sitelerden farklı olarak bu oyunda gelecek için çok iyi bir gelişim vaat eden kripto para birimi, Ethereum ile yatırım ve çekim yapıyoruz.
Eğer kripto para birimleri ile ilgili temel kavramlara hakim değilseniz Bitcoin Sözlüğü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eğer siteye yatırım yapmayı düşünürseniz biraz Ethereum'a sahip olmanız gerekecektir. Herhangi bir Bitcoin borsasında hesabınız yoksa kredi kartı ile en hızlı şekilde Ethereum satın alabilmeniz için Cex.io sitesine üye olabilirsiniz.

Ethero İle Oyun Oyna Para Kazan

Ethero oyununda para kazanmak için oldukça sade bir yol var. 30 günlük bir madenci kiralıyorsunuz ve bu madenci size her gün bir miktar kömür, altın, gümüş vs. çıkarıyor. Siz de günlük biriken miktarları satmak için  siteye giriyorsunuz.
30 gün sonunda madenciniz yok oluyor ve eğer en düşük maliyetli olanı kiralamışsanız size %20 oranında kâr getiriyor. Daha iyi madenciler daha fazla kâr oranı bırakıyor ve sitede bulunan reklamlara tıkladıysanız bunu da artırabiliyorsunuz.
Ayrıca madencileri paket olarak kiralarsanız indirimli fiyattan kiralıyor ve  daha yüksek gelir elde ediyorsunuz.

Yeni Kaydolan Herkese 4 Günlük Madenci

Ethero oyununa üye olduğunuzda, benzer birçok oyunda olduğu gibi başlangıç hediyesi  de alıyorsunuz. Ancak bu hediye 4 gün sonra kayboluyor ve size 0,004 Ethereum bırakıyor. Reklamlara tıklayarak elde edeceğiniz  geliri de üzerine eklerseniz biraz sabırla bedavaya 30 günlük madenci kiralayabilirsiniz.

İlk Oyunculardan Olma Fırsatı

Yatırımsız devam etmektense Cex.io gibi sitelerden hemen ethereum satın alıp oyuna yollayabilir ve daha yeni açılmış olan bu oyunun ilk oyuncularından biri olarak en yüksek kazançları siz elde edebilirsiniz.


Oyunda Fiyatlandırma ve Kazançlar

Kömür Madencisi:
Fiyatı: 0.025 Ethereum. Getirisi: 0.030
Bakır Madencisi:
Fiyatı: 0.050 Ethereum. Getirisi: 0.063
Gümüş Madencisi:
Fiyatı: 0.075 Ethereum. Getirisi: 0.0975
Altın Madencisi:
Fiyatı: 0.1 Ethereum. Getirisi: 0.132

Reklamlara Tıklayarak da Kazanmak Mümkün

Site yeni açıldığı için henüz reklam sayısı fazla olmasa da sayı giderek artacaktır. Böylece oyun oyna para kazan sistemindeki sitelerde çok nadir görülen bu özellik size daha fazla kazanç getirecektir. Reklamlardan kazanç elde etmek için;
En üstteki reklamlar sayfasına tıklayın.
Gelen listedeki her reklama CTRL tuşuna basılı tutarak tıklayın ve yeni sekmede açın.
Ortalama 10 saniyelik bekleme süresinden sonra sayfayı kapatın.
Her 10 saniyelik reklam 10 puan getirir.
Kazandığınız her puanı hesabım sayfasından Ethereum'a dönüştürebilirsiniz.

Sitedeki reklamlardan kazanmayı kolaylaştırdığımız videoyu izlemek için Bitcomine ve Ethero İçin Reklam Hilesi başlıklı sayfaya gidebilirsiniz.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.