Reklam

Neler Oluyor?

Oyun Oyna Para Kazan


Galeribank'ta yapılan son değişikliği konu alan şu başlığa da göz atabilirsiniz: Galeri Bank Birleşti | Aylık %20 Kazanç Devam Ediyor

Galeribank FLO oyunu 20 Şubat 2017 tarihinde açılmış olan, araba alarak para kazanmaya dayalı bir oyundur. Oyunu diğerlerinden farklı yapan bir özelliği var; kazanç oranları sabit. Yani her ne kadar oyun gibi görünse de; aslında yatırımınızın aylık %20 fazlasını veren bir yatırım sitesi gibi düşünebilirsiniz.


Oyun Oynayarak Para Kazanma

Gelelim Galeribank Flo'nun oynanış stiline.
Oyuna yeni başlayan herkese küçük bir araba hediye ediliyor. İsterseniz bu araba ile devam edebilir, isterseniz de yatırım yaparak daha fazla kazanç sağlamaya çalışabilirsiniz.
Oyuna günde bir defa girmek yeterli oluyor. 24 saati geçirmemekte fayda var. Bazı oyunlardaki gibi üretim sıfırlanmaz ancak 24 saat sonra üretim durmuş olur. Bu sebeple günde iki defa girerek bunu dert etmekten kurtulabilirsiniz.
Aldığımız arabalar ve hediye arabamız bizim için kupa üretecek. Üretilen bu kupaları günlük girişlerimiz esnasında satmalı ve paraya çevirmeliyiz.
Tek yapmamız gereken bunlar.

Yatırımsız devam etmek isteyenler bir süre sonra oyundan sıkılabilir. Çünkü oyun yatırımsız çok yavaş ilerliyor. Ancak 50 TL gibi küçük bir yatırım size aylık 12,5 TL kâr getirecektir.
Eğer yatırımınız 400 TL olursa her ay 100 TL kâr edebilirsiniz.

Galeribank Flo Oyun Kuralları

*Tüm arabaların ömrü 2 aydır ve 2 ay sonunda %40 kazanç sağlarsınız.
*Bu 2 aylık süreçte 2 defa çekim yapabilirsiniz.
*2 ay sona erdiğinde ana paranız sistemde tekrar görünür. Bu tutarı ister geri çeker isterseniz yeni yatırım yaparsınız.
*Ödeme taleplerinden sonra en fazla 3 iş günü içerisinde paranız yatacaktır. Ancak ana para çekimi 10 günde gerçekleşir.
*24 saat içinde sisteme giriş yapılması ve üretimin satılması gerekli.
*24 saat kuralının herhangi bir yaptırımı yok. Ancak üretim durursa 2 ayda %40 hedefine ulaşamazsınız. Yani sadece kazancınızı düşürür.

Oyun Oyna Para Kazan

Not: girdiğiniz hiçbir oyuna kendinizi üzecek kadar yatırım yapmayınız. Her ne kadar güven veriyor olsa da finansal işlerin daima yolunda gideceğini söylemek mümkün değildir. Bu sebeple girdiğiniz sistemlere bir oyun gözüyle bakın ve size göre oyuna yatırılabilecek miktarların üzerinde yatırım yapmayın.
Sitemizde bulunan diğer oyunlara göz atmak isterseniz BURAYA tıklayarak oyun etiketine sahip tüm başlıkları sıralayabilirsiniz.

Eğer yatırımsız olarak daha güvenilir kazançlar elde etmek isterseniz Risk Almadan "Bitcoin Borsası" Tecrübesi Edinebilirsiniz başlığı ile bir başlangıç yapabilirsiniz.
Bunun yanı sıra yatırımsız bitcoin veren sitelerin listelendiği Coin Muslukları Kısayol Sayfasına da bir göz atabilirsiniz.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.