Reklam

Neler Oluyor?

Çok İyi Kazandıran Bitcoin Sitesi


11.09.2017
İnternetten Bitcoin kazanmak için farklı farklı yöntemler mevcut. Ancak birçoğumuz en fazla kazandıran sistemlerin peşindeyiz. Bu yazıda okuyacağınız sistem daha önce BU YAZI'da bahsettiğimiz btcclicks sitesi ile aynı mantığa dayanıyor. Ancak çok daha kârlı ve daha kolay kazandıran hali diyebiliriz.
Bitcoin kazanma konusundaki bu yazının ayrıntılarına inmeden önce Bitcoin'e yabancı olanlar Dünyanın En Değerli Para Birimi: Bitcoin ve Bitcoin Nedir? başlıklı yazılara göz atabilirler.
Ayrıca yazıda kullanılan terimleri daha iyi anlamak için Bitcoin Sözlüğü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bitcoin Kazanma Yöntemi

Sitemizin adı AdBTC. Bitcoin kazanmak için reklamlara tıklamak gerekiyor ama getirisi kesinlikle emsallerine göre çok yüksek. En büyük avantajı ise reklamı açık tutmak zorunda değilsiniz. Yanı siz bilgisayarı kullanmaya devam ederken ara sıra reklamı değiştirip işinize devam edebilirsiniz.

Yüksek Bitcoin Kazancı

Ne kadar kazandırdığını söylemeden önce Bitcoin ile ödeme yapan tüm sistemlerin ortak bir yanından bahsetmek gerek. Bilindiği gibi Bitcoin fiyatı sürekli bir artış eğiliminde. Bu sebeple Bitcoin fiyatı yükseldiğinde bu sitelerin kazancı düşmüş gibi görünür. Aynı şekilde fiyat düşünce de kazanç artmış gibi görünecektir. Örneğin bugün 70 satoshi veren reklam yarın 65 satoshi veriyorsa aslında kazanç düşmemiştir. Bunun anlamı artık 65 satoshi bir önceki günün 70 satoshisi ile aynı değere ulaşmıştır.
Bu değişkenlik sebebiyle kazancı güncel Eylül 2017 kuruna göre belirtmek gerekirse, her saniye için ortalama 1 satoshi kazandırdığını söyleyebiliriz.
Bu miktar diğer siteler ile karşılaştırıldığında gayet yüksek.

Siteye Kayıt

Yandaki kaydol butonuna ya da BURAYA tıklayarak siteye kaydolabilirsiniz. Tek yapmanız gereken mail adresinizi, bitcoin cüzdan adresinizi ve şifrenizi girmek.
Girdiğiniz e-posta adresi daha sonraki girişlerde de kullanılacağı için önemli.
Bitcoin cüzdan adresinizi kayıttan sonra değiştirebilirsiniz. Bu yüzden kayıtta kalıcı bir adres yazmaya çalışmanıza gerek kalmıyor.
Kaydolduktan sonra Start Earning BTC butonuna tıklarsanız sistem E-posta adresinizi bir defaya mahsus doğrulamanızı isteyecektir. Mail adresiniz üzerinden bu doğrulamayı yaptıktan sonrası kolay.


Bitcoin Kazanmak

Bitcoinleri kazanmak bu sitede kesinlikle daha az zahmetli ve diğer sitelere göre oldukça iyi kazanç getiriyor. Mail adresinizi doğruladıktan sonra Start Earning BTC butonuna tekrar tıkladığınızda bir captcha doğrulaması göreceksiniz. Bu doğrulamayı her 4-5 reklamda bir defa yapmanız yeterli olacaktır. Her defasında yapmaya gerek yok. Bu da Bitcoin kazanma yöntemleri arasında bu sitenin bize sunduğu bir avantaj.
Karakterleri doğru girip captcha doğrulamasını geçince ilk reklamın bilgileri karşımıza çıkıyor. Price yazan kısım kazanç ve reklamın süresini belirtiyor. Start'a tıkladığınız zaman reklam yeni bir sekmede açılacaktır. Start butonu hileyi önlemek için her defasında ekranın farklı bir bölümünde belirir. Bu size güvensizlik vermesin.
Reklam bitene kadar reklam sayfasına bakmanıza gerek yok. Sekme arkaplanda kalabilir ve siz istediğiniz sitede gezinebilirsiniz.

Bitcoin Çekme

Biriken kazancınızı Withdraw sekmesinden çekebilirsiniz.
Çekim limiti 15000 satoshidir ve her tür cüzdana çekim hakkınız vardır. Çekim yapmadan önce bitcoin cüzdan adresinizi kontrol edin.
Diğer Bitcoin kazanma yöntemleri için Bitcoin Muslukları sayfamızı ziyaret edin.


Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.