Reklam

Neler Oluyor?

Bitcomine (Önerilmeyen)


Not: Bu oyun 27.11.2017 itibariyle önerilmeyenler arasına girmiştir. Sebebi, ödeme limitinin 4 kat artırılması ve ödemelerin büyük oranda aksamasıdır.

Bitcoin kazandıran oyunlar oldukça nadirdir. Bitcomine da bu nadir oyunlardan bir tanesi. Siteye girer girmez hem Türkiye'de hem de uluslararası camiada sık kullanılan bir script bizi karşılıyor. Bu sebeple birçok kullanıcıya sistem oldukça anlaşılır gelecektir. Bitcomine uluslararası bir site olmasına rağmen Türkçe dil desteği mevcut.
Oyun emsallerinden farklı bir şekilde parayı nakit olarak kazandırmıyor. Bunun yerine yukarıda da belirttiğimiz gibi Bitcoin kazandıran oyun formatında işliyor. 
Ancak bu konu sizi hemen vazgeçirmesin. Çünkü Bitcoinleri Türkiyedeki BTK onaylı Paribu ve Koinim adlı sitelerden anında Türk Lirasına çevirebilir ve hafta içi her gün hesabınıza çekebilirsiniz.

Eğer Bitcoin ile ilgili temel terimlere hakim değilseniz Bitcoin Sözlüğü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bitcomine Sitesinin İşleyişi

Bu sitenin işleyişi daha önce Türkiye'de de bilinen Madenim oyunu ile aynı. Ancak Bazı farklılıkları var. Site emsalleri kadar uçuk kazançlar vaat etmiyor. Buna rağmen minimum aylık kazanç %20. Giderek daha makul kazanç vaatleri ile karşımıza çıkan yeni sistemlere benziyor.

Madencileriniz her gün bir miktar kömür,altın,gümüş vb. çıkarıyor ve siz de bunları satarak para kazanıyorsunuz. Bu parayı da ister çekiyor, isterseniz de tekrar madenci alarak kazancınızı katlıyorsunuz. En ucuz madenci tipi olan kömür madencisi her ay %20 kazandırıyor. Bu oran bakır, gümüş, altın ve elmas madencilerinde giderek artıyor.

Sitede yatırımsız oyuncuların da kolayca kazanabilmesi için reklamlara tıklayarak para kazanma sistemi yer alıyor. Para kazandıran oyunlarda çok nadir olan bu özellik sayesinde her 10 saniyelik reklam izlediğinizde 100 satoshi kazanıyorsunuz. Günde 25 reklam izleyerek 2500 satoshi (ortalama 35 kuruş) kazanmanız mümkün.

Üye Olan Herkese 4 Günlük Kömür Madencisi Hediye

Bitcomine sitesine BURAYA tıklayarak üye olabilir ve 4 gün boyunca üretim yapan kömür madencisine sahip olabilirsiniz. 4 Günde bu madenci 40 000 satoshi (ortalama 5 TL) üretecektir.

Bitcomine İle Yatırımsız Para Kazanma

Bitcomine ile yatırımlı para kazanmak kolay ancak yatırım yapmadan para kazanmak da mümkün. Bunu şöyle örneklendirelim:
Kayıtta verilen madenci size toplamda 40 bin satoshi kazandıracaktır. Bir kömür madencisi almak içinse 250 bin satoshiye ihtiyaç var. Bu sebeple eğer para yatırmak istemiyorsanız sitede bulunan reklamlara saniyesi 10 satoshi karşılığında tıklayabilirsiniz.

Bitcomine sitesi musluklardan kazandığınız bitcoinleri değerlendirmek için de oldukça iyi bir fırsat. 210 bin satoshi biriktirmişseniz hemen siteye aktarabilir ve siteden verilen bedava madencinin 40 bin satoshi değerindeki kömürlerini de satarak 30 gün süreli bir kömür madencisi alabilirsiniz. Böylece siteye aktardığınız 210 bin satoshi bir ayda 300 bine çıkar.

Sitedeki reklamlardan kazanmayı kolaylaştırdığımız videoyu izlemek için Bitcomine ve Ethero İçin Reklam Hilesi başlıklı sayfaya gidebilirsiniz.

Bitcomine İle Yatırımlı Para Kazanma

Bu örnekler yatırımsız ve düşük yatırımlı oyuncular için geçerliydi. Eğer daha fazla yatırım yapmayı düşünenler varsa fiyatlar ve kazançlar aşağıdaki gibi:

Bakır Madencisi:
Fiyatı: 0.005 Bitcoin. Getirisi: 0.0063
Gümüş Madencisi:
Fiyatı: 0.0075 Bitcoin. Getirisi: 0.00975
Altın Madencisi:
Fiyatı: 0.01 Bitcoin. Getirisi: 0.0132

Daha fazla yatırım yapmak isteyenler için çok daha kazançlı yöntemler de mevcut.

Reklam İzlemenin Saniyesine 10 Satoshi Veriyor

Yatırımsız oyunculara bonus veren para kazandıran oyunları ele aldığımızda hiçbir oyunun günlük 0.35 TL (en az) bonus verdiğini söyleyemeyiz. Ancak konu Bitcoin kazandıran oyun olunca bu miktarda bonuslarla karşılaşmak şaşırtıcı değil.

2 yorum:

 1. hocam merhabalar siteye üye oldum ama cuzdanımı kaydetmek ıstedıgımde

  Lütfen geçerli bir resim adresi girin!

  girin yazıyor cüzdanımı tanıtamıyorum yardımcı olursanız sevınırım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Burak bey bu site şu anda ödemeleri yapmıyor ya da yarım yamalak ödeme yapıyor. Sırf bunun için saçma sapan hatalar veriyor. Aldığınız hata muhtemelen sadece bir bahane. Siteyi zaten uzun süre önce önerilmeyenler arasına koyduk ve uyarı yaptık.

   Sil

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.