Reklam

Neler Oluyor?

Coin Muslukları Kısayol Sayfası


Bu sayfada sık kullanılan ve yüksek gelir veren Bitcoin ve Altcoin Muslukları (Faucet) yer alır. Musluklar başka bir deyişle bedava bitcoin veren siteler olarak adlandırılabilir.
Kârlı altcoin türlerine, yeni keşfedilen musluklara ve kullanıcı yorumlarına göre sayfa devamlı güncellenecektir. Eğer sizin de bu sayfada olması gerektiğini düşündüğünüz musluklar ya da bedava bitcoin veren siteler varsa, yorum bölümünde belirtmeniz yeterli.

Faucet (Musluk) kullanarak Bitcoin ve benzerlerini biriktiriyorsanız bu sayfayı yer imlerine (favorilere) eklemeniz önerilir. Yer imlerine ya da favorilere eklemek için tarayıcınızın adres çubuğundaki yıldız simgesine tıklamanız yeterli. Daha sonra kullandığınız musluklara ulaşmak için tek tek adres yazmak yerine bu sayfa yoluyla hepsine bir arada ulaşabilirsiniz.
CTRL'ye basılı tutarak sayfa ikonlarına tıklarsanız her biri yeni sekmelerde açılacaktır.
-----------------------------------------------------------------

Bitcoin Muslukları

Minimum bekleme süresi 15 dk.
En iyi kazanç için Change your claim settings bölümünden Always receive the average claim amount seçeneği işaretlenmiş olmalı.

https://freebitco.in/?r=4010754
Minimum bekleme süresi 1 saat.
Şansınız yaver giderse tek seferde çok daha yüksek bitcoin alabilirsiniz.

3. BitFun

Minimum bekleme süresi 5 dk.
Minimum bekleme 5 dk olsa da bu kadar sık girmenize gerek yok. Çünkü siz girmeseniz de giderek yavaşlayan bir ritimle bitcoinler artacaktır.

4. Moon Bitcoin

Minimum bekleme süresi 5 dk.
Moon Bitcoin, Moon Litecoin ve Moon Dogecoin sitelerinde her zaman bonuslar vardır ve her defasında ekranda gösterilen birikmiş tutardan daha fazlasını alırsınız.

5. AdBTC

Siz internette gezinirken arkaplanda açık kalacak bir internet sekmesi sayesinde günlük 500-750 satoshi arasında kazanabilirsiniz.

6. BTC Clicks

Tıklama Başına iyi getirisi olan bir site. Günlük 15 dakika ayırarak tüm musluklardan daha fazlasını elde etmeniz mümkün.

7.  Bitcoinker

Her 5 dakikada bir defa çekim hakkı veren bu site ile günlük 120 kez Bitcoin toplayabilirsiniz.

-----------------------------------------------------------------

Dogecoin Muslukları

Dogecoin yükseliş potansiyeli çok yüksek bir altcoin türü olduğu için geleceğe dönük olarak cüzdanınızda hazır bekletmek isteyebileceğiniz bir yatırım aracı. Dogecoin Cüzdanı edinmek için Bu Yazı size yardımcı olabilir.


Minimum bekleme süresi 1 saat.
Free Bitcoin ile aynı mantıkta çalışıyor.


Minimum bekleme süresi 5 dk.
Başlangıçta az veriyor gibi görünebilir ama peş peşe girdiğiniz her gün kadar bonus veriyor. Ayrıca mystery bonusu ile de rastgele miktarda fazladan dogecoin veriyor.
-----------------------------------------------------------------

Litecoin Muslukları

Litecoin takas konusunda en çok güvenebileceğiniz altcoinlerden biridir. Değer kaybetse bile bunu diğer altcoinlere göre en kısa sürede geri kazanır. Değeri düştüğünde biriktirip, yükseldiğinde Bitcoin'e çevirerek iyi kâr edebilirsiniz.


Minimum bekleme süresi 5 dk.
Başlangıçta az kazandırıyor gibi görünebilir ama peş peşe girdiğiniz her gün kadar bonus veriyor. Ayrıca mystery bonusu ile de rastgele miktarda fazladan Litecoin veriyor. Mesela 0.001 Litecoin biriktiğinde %100 mystery bonusu ve %100 günlük bonus ile bunu 3 katı olarak çekebilirsiniz.
-----------------------------------------------------------------

Dash Muslukları


5 dakikada bir kez çekim yapabilirsiniz. Mantık olarak moon bitcoin ile aynıdır.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali nispeten daha düşüktür.
* Eğer incelenmesini istediğiniz bir oyun varsa, sağ alt köşedeki iletişim formu aracılığı ile bildirebilirsiniz.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.