Reklam

Neler Oluyor?

Ongunluk - Örnek Hesap Kazançları


Ongunluk oyunu sistem değişikliği yaparak oyun olmanın ötesine geçmiş ve milli sermaye ile Bereket Coin adında yerli coin yani dijital para çıkarmıştır. Yeni sistem hakkında bilgi sahibi olmak için BURAYA tıklayabilirsiniz. 

Ongunluk adlı para kazandıran oyuna 30 Nisan 2017 tarihinde hesap kaydı yaptık. Oyun 15 TL başlangıç parası verdi. O günden bu yana farklı zamanlarda parça parça olmak üzere toplam 165 TL yatırım yaptık.

Geçtiğimiz haftalarda oyuna birlik sistemi getirildi. Birlik sisteminde ücretsiz yer alınabiliyor. Hesabımız şu anda 1. sırada yer alan birliğe üye olduğu için günlük kazancımıza ek olarak %15 daha fazlasını alıyoruz.

Şu ana kadar hesaptan herhangi bir çekim yapmadık. Bunun yerine ilerleyen tarihlerde daha fazla çekim yapabilmek için kazancımızı tekrar sitedeki coinleri almak için kullandık. Bu sayede 165 TL yatırıma karşın toplam 300 TL değerinde coine sahip olduk.

Şimdi tüm bu bilgileri kısaca toparlayalım:
Başlangıç Parası: 15 TL
Yatırım: 165 TL
Toplam Coin Değeri: 300 TL
Günlük Kazanç: 1,52 TL
Aylık Kazanç: 45,72 TL
Anaparayı Geri Çekme Süresi: 3 Buçuk ay.


Bu değerler birlik kazançları dahil edilmediği takdirde elde edilen kazancı gösteriyor. Hesaplamalara göre anaparamızı 3 buçuk ayda çekebiliyoruz ve geriye 8,5 ay boyunca kâr etme şansımız kalıyor.

Şimdi de  %15 birlik gelirini ekleyip asıl kazancı bulalım:

Günlük Kazanç: 1,75 TL
Aylık Kazanç: 52,50 TL
Anaparayı Geri Çekme Süresi: 3 ay + 4 gün

Üye olunan birlik 1. sırada kaldığı sürece Kazanç aylık 52,50 TL olacak. 3 ay gibi kısa bir sürede anaparamızı geri çıkardıktan sonra 9 ay boyunca risk almadan kârımızı çekebiliriz.

Ongunluk, günümüzde piyasada bulunan para kazandıran oyunlar arasında en çok güven verenlerden bir tanesidir. Yüksek kazanç vermeyi vaat eden para kazandıran oyunlara girmek tamamen daha büyük riski kabullenmek ile alakalı. Ongunluk oyunu 2017'de piyasaya çıkan para kazandıran oyunlar arasında güven açısından ilk sıralarda.

Siteye üye olmak için tıklayın.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.