Reklam

Neler Oluyor?

İnternette Harcadığınız Para'nın Bir Kısmı Geri Gelsin


Eğer internetten alışveriş yapma alışkanlığınız varsa ya da yakın zamanda alışveriş yapmayı düşünüyorsanız bu yazıyı mutlaka okuyun.

Bugünkü yazımızın konusu yılda bir defa bile olsa internetten alışveriş yapan herkesin bilmesi gereken bir site. Çünkü birazdan tanıtımını okuyacağınız sistem internet harcamalarınızın bir bölümünü size geri veriyor. Nasıl mı? Yazının devamını dikkatlice okuyun.

Unutmayın; para kazanmak sadece cebinize para girmesi ile alakalı değildir. Aynı ürün ya da hizmet için cebinizden daha az para çıkması da aslında bir çeşit para kazanma yoludur.

Bize geri ödeme yapacak olan sitenin adı Artıway. Bu siteden geri ödeme almak isterseniz yapacağınız tek işlem, alışveriş sitesine Artıway'deki linke tıklayarak gitmek. Siteyi kredi kartı ya da promosyon kartı reklamları ile karıştırmayın.

Artıway'i Hangi Sitelerde Kullanabilirim?

Elbetteki her site ile anlaşması yok ama anlaşması olan çok büyük firmalar ve her alanda alternatifler var. Örneğin; booking, hepsiburada, gittigidiyor, idefix, nike gibi köklü firmalar ile çalışan sistem size her çeşit ürün için bir seçenek sunuyor.
Yani, mutfak alışverişinizden tutun da otel harcamalarınıza kadar her alanda geri ödeme alma imkanınız var.

Ayrıca sitenin tek avantajı geri ödeme vermesi de değil. Bazı alışveriş sitelerinde tam ödeme sayfasına geldiğiniz sırada bir indirim kodu ya da indirim kuponu ister. Biz de bu sırada keşke indirim kuponumuz olsaydı diye düşünürüz. İşte Artıway bizlere bazı sitelerin indirim kuponlarını sağlıyor.


Artıway Ne Kadar Geri Ödeme Verir?

Sitenin verdiği geri ödeme oranları firmalara göre değişiyor. Ama bazı firmalarda %10 üzerinde geri ödeme almak mümkün.
Yani diyelim ki, bir sitede 100 TL'lik bir ayakkabıyı beğendiniz. Bu sitenin Artıway ile anlaşması varsa 10 lirasını geri alabilirsiniz.

Bu miktar size az mı geldi? O zaman başka bir örnek verelim.
Birçok insan İphone kullanıyor ve yeni bir İphone 8 Plus almak isterseniz ortalama 4799 TL gibi bir miktarı gözden çıkarmanız gerekiyor. Sonuçta İphone 8 Plus her zaman İphone 8 Plus'tır. Apple Türkiye garantisi altında olduğu sürece nereden aldığınız fark etmez.
Siz de bu telefonu almaya karar verdiniz diyelim. Artıway'e girip Hepsiburada'yı seçebilir ve 4799 TL'lik bu telefonun %6'dan hesapladığımızda 270 TL'sini geri alabilirsiniz.

Artıwayin anlaşmaları oldukça fazla. Ayrıca alışverişi Artıway'den yaptınız diye fiyatlar da değişmiyor. En iyisi ise Artıway kazancınızı alışveriş sitelerindeki diğer indirimler ile birleştirerek de kullanabilirsiniz. Yani indirimli ürünleri daha da uygun fiyata almış olursunuz.

Uçak bileti, otel, elektronik, kitap, kırtasiye, giyim, yeme - içme gibi birçok kategoride alışveriş imkanı mevcut.

Örneğin bu yazının yazıldığı tarihte (bu sadece bir günlük değil) Nike, internet alışverişlerine %6,5 indirim veriyor. Herhangi bir Nike mağazasında beğendiğiniz ayakkabıyı deneyip numarasına karar verdikten sonra Artıway ile Nike internet mağazasına bağlanabilir ve %6,5 indirimli alabilirsiniz.

Artıway'in Bu Sistemden Kazancı Nedir?

Artıway de tıpkı kredi kartlarının yaptığı kampanyalar gibi diğer mağazalarla anlaşma yapar ve alışverişlerden komisyon kazanır. Birçoğumuzun TV'de gördüğü zubizu, hopi, paro gibi sistemler de bu mantıkla çalışmaktadır.

Dikkat etmeniz gereken tek konu, bu tür tüm programların sizi daha fazla alışveriş yapmaya teşvik etmemesi. Eğer gerçek anlamda kârlı çıkmak istiyorsanız alışveriş yaparken sadece ihtiyacınız olanları ya da gerçekten almak istediklerinizi alın. Sırf indirim ya da geri ödeme olduğu için fazladan alışveriş yapmayın.

Siteye Gitmek İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular için aşağıdaki yorum bölümünü kullanmayı unutmayın. Spam mesajlar haricinde her şeye yanıt veriyoruz.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.