Reklam

Neler Oluyor?

Bitcoin Musluklarından Gelen Ödemeler (Ağustos 2017)

1. Coinpot

Coinpot, bünyesinde 5 farklı musluğu barındıran bir mikrocüzdan. Yani bu 5 farklı musluktan 1 satoshi bile olsa ödemeleri anında bu hesapta toplayabiliyorsunuz. En güvenilir ve en çok ödeme yapan bitcoin musluklarını Coinpot'a bağlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için BURAYA tıklayın.
Aşağıdaki görsel Coinpottan gönderilen miktarı gösteriyor.


Bu görsel ise çekim yaptığımız cüzdandan alınan bir ekran görüntüsü:


Gönderim 1 gün sonra gerçekleşmiş.
Gönderilen tutar: 0.0011 Bitcoin.
Yaklaşık TL Değeri: 16 TL


2. BTC Clicks

BTC Clicks, tıklama başına para veren bir sistem olarak diğer bitcoin musluklarından farklı çalışıyor. Sitede biraz para biriktirdikten sonra kendinize aktif referans kiralayabilir ve onların tıklamalarından pay alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için başlığa ya da BURAYA tıklayın.İlk görsel BTC Clicks sitesinden, ikincisi ise çekim yapılan cüzdandan alınan ekran görüntüsü.
Gönderilen Tutar: 0.0000985 Bitcoin
Yaklaşık TL Değeri: 1,45 TL

3. Freebitco.in

Freebitcoin, Coinpot gibi bir mikrocüzdana bağlı olmasa da iyi ödeme yapıyor. Çekim limiti 30 bin satoshi, yani yaklaşık 4,50 TL. Bitcoin muslukları arasında en köklülerden birisi. Ayrıca sitede şansını denemek isteyenler için piyango seçeneği de mevcut. Şansınızı denemek istemeseniz de musluğa her tıklamanızda size bedava piyango bileti hediye ediliyor ve çekilişe otomatik olarak katılıyorsunuz.


Bu görselde Freebitcoin'den cüzdana gelen ödemeyi görebilirsiniz.
Gönderilen Tutar: 0.00036 Bitcoin
Yaklaşık TL Değeri: 5,20 TL

4. FreeDogeco.in

FreeDogeco.in sitesi adından da anlaşılabileceği gibi bir dogecoin musluğu. Piyasada en çok bulunabilen musluk çeşitlerinden biri de dogecoin musluğudur. Bunun sebebi dogecoinin beklenenden daha fazla kullanıma ulaşmış olması. Şimdilik değeri çok yüksek olmasa da gelecek adına iyi bir birikim olacaktır. Bu sebeple dogecoin birikimlerinizi TL'ye çevirmek yerine depolamanızı öneririz.
Dogecoin Cüzdanı Nasıl Açılır? başlığına giderek kendinize bir dogecoin cüzdan hesabı edinebilirsiniz. Kim bilir; belki yıllar sonra Bitcoin gibi o da değerini kat kat artırır.Görsel, cüzdana gelen ödemeler bölümünden alınmıştır.
Gönderilen Tutar: 115 Dogecoin
Yaklaşık TL Değeri: 0,68 TL

Unutmayın: Dogecoin bugüne değil; geleceğe yatırımdır.

Not: Kur değerleri ağustos ortalaması baz alınarak hesaplanmıştır.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.