Reklam

Neler Oluyor?

Ütopya Tarihin Tozlu Sayfalarına Karıştı


27.07.2017
Uzun süredir yatırımcılarına yüksek kazançlar sağlayan Ütopya da 26.07.2017 tarihi itibariyle kapanan oyunlar arasına eklendi. Diğer oyunlarda olduğu gibi Ütopya'yı sona götüren de yüksek kazanç vaatleri oldu. Her defasında belirttiğimiz gibi hiçbir reel sektör size bir yılda kat kat kazanç veremez. Yani bir oyuna yaptığınız yatırım karşısında yıllık en az 4-5 kat kazanç beklentiniz varsa size bunu vaat eden sistem kısa ömürlü olacaktır. Çünkü bu parayı içinde şans faktörü olmayan hiç bir yolla elde edemeyeceklerdir.
Hepsinde olduğu gibi Ütopya'da da önce ödemeler yavaşladı. Tarihler ertelendi. En sonunda ise kaçınılmaz olan gerçekleşti ve oyun sahibi Ali Tunca aşağıdaki açıklama ile oyunun kapısına kilidi vurdu.
En fazla parayı, en kısa sürede kazandırarak, taklitlerimizin aksine bugünlere hep en iyisiyle geldik. Kötü şeyler olmadı mı? Oldu elbette, bir çok konuda olduğu gibi komşunun iyi süt veren ineğinin kıskanıldığı gibi biz de kıskanıldık. Hatta bence bu yüzden bize yapılan hakaretler bugünlerde ticarette aldığımız riskten fazla olmaya başladı. Biz sizlere bugüne kadar kimsenin yapmadığı iyiliği yaparken siz bize defalarca hakaret, aşağılama ile dönüş yaptınız. Bizden de bunların karşılığında herkesten fazla para ve en kısa sürede dönüş talep ettiniz. Biz bunu karşılamaya devam ederken 400 bin civarı üyemiz olmasından dolayı otomatik ödeme gibi bir sorun ortaya çıktı. Sizlere daha iyi geri dönüş yapmak adına toplantılarımıza devam ettiğimizi dile getirmiş olsak dahi sizlerin hakaretlerinden sıyrılamadık . Bu ve bunun gibi sebepler yüzünden yarından itibaren Ütopya Online(Arter Online dahil) verdiği sözü tutarak kimseyi mağdur etmeden iade sürecine başlayacaktır. Yatırılan tüm tutarlar kullanıcılara iade edilecektir . Baştan beri hiçbir zaman kimseyi kandırma gibi bir niyetimiz olmadı, bundan sonra da olmaz. Bu iade sürecindeki tüm sorunlarla şahsım olarak ben Ali TUNCA ilgileneceğim, tüm sorularınıza ekibin başında durarak kendim cevap vereceğim . Süreç bitene kadar bana istediğiniz kanaldan ulaşabilirsiniz tüm mesajlara dönüş sağlamaya çalışacağım. Benimle birlikte olmak, hem eğlenerek hem de kazanarak devam etmek isteyen yukarıdaki hakaret eden kitleden tanzii ettiğim her bir aile üyesini Sanal Federasyon'a davet ediyorum.
Herkese iyi akşamlar dilerim .
Ali TUNCA

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.