Reklam

Neler Oluyor?

Telefondan Bitcoin Kazanma


Teknoloji her geçen gün gelişirken hayatlarımızı da etkiliyor. Bu yazının konusu Bitcoin kazanmayı sevenler için bu değişime ayak uydurmak üzerine olacak.
Birçoğumuz telefondan bitcoin kazanma yollarını Google'da araştırmışızdır. Hatta uygulama mağazalarında bu tür programları aramayı denemişizdir.
Peki neden telefondan bitcoin kazanma yolları bu kadar az? Aslında bu soru yukarıdaki ilk iki cümle ile doğrudan ilişkili.

Bitcoin kazanma yöntemleri genelde bilgisayarlara hitap ediyor gibi görünebilir ama biraz düşünerek teknolojiyi istediğimiz gibi şekillendirebiliriz.

Bitcoin Nedir? Öğrenmek İçin BURAYA ve BURAYA tıklayarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Bu Yazıda Neleri Öğreneceğiz?

1. Bitcoin kazanma yöntemlerine göz atacağız ve bazı siteler bulacağız.
2. Bu sitelerin birçoğundan gelen ödemeleri tek çatı altında toplamayı ve böylece Bitcoin transfer ücretinin altında ezilmemeyi öğreneceğiz.
3. Tüm bu siteleri nasıl birer akıllı telefon uygulaması gibi rahatça telefondan kullanabileceğimizi göreceğiz.

Bitcoin Kaynaklarımız:

Bu kaynaklar sitede sık sık söz ettiğimiz kaynaklardır. Ancak burada en uzun ömürlü olanların toplu bir listesini verelim. Bunlar arasında daha önce bildikleriniz ve bilmedikleriniz olabilir. Ancak ikinci adımdaki ödemeleri tek çatı altında toplama meselesi yüzünden daha önce pasif hesaplarınız varsa onlara elveda diyebilirsiniz. Çünkü yeni hesaplar açmak, öncekileri Coinpot hesabınıza bağlamaktan daha kolay.

Öncelikle sizleri Coinpot ile tanıştıralım. Coinpot bazı sitelerin ödemelerini tek çatı altında toplayan bir sistem.
Ne demek bu?
Yani, diyelim ki 5 farklı siteden Bitcoin topluyorsunuz ama her birinin ödeme limiti 10 bin satoshi. Yani toplamda hepsini çekene kadar 50 bin satoshi birikmeli ve o kadar da bir zaman geçmeli.
Ancak bu hesapları coinpot hesabına bağlarsanız hepsi orada birikecek ve çok daha hızlı bir şekilde 10 bin satoshi'ye ulaşacaksınız.

İlk olarak Coinpot hesabı açalım. Coinpot ana sayfası.
Gerekli alanları doldurduktan sonra kaydınız gerçekleşecek. Doğru mail adresi girdiğinizden emin olun. Çünkü diğer sitelerimize girerken bu mail adresini kullanacağız.

Bitcoin Kazanacağımız Siteler:

Son iki sitenin Dogecoin ve Litecoin olması sizi yanıltmasın. Coinpot'ta biriken bu 3 tür coin arasında rahatça dönüşüm yapabilirsiniz. Bu sebeple Dogecoin ve Litecoin biriktirmekten de çekinmeyin.

Sitelerin hepsine aynı e-posta adresi ile kaydolursanız, kazandığınız 1 satoshi bile coinpot hesabınıza anında yansıyacaktır.

Siteleri Akıllı Telefona Uyarlama:

Telefondan bitcoin kazanma yöntemlerimizi kendimiz ortaya çıkaracağız. Bunun için birçoğumuzun telefonunda bulunan Google Chrome uygulamasına ihtiyacımız var. Eğer yoksa indirin, varsa da son sürüme güncellediğinize emin olun. Çünkü bu özellik eski sürümlerde olmayabilir.

Yüklediyseniz Google Chrome uygulamasını açın ve yukarıdaki sitelerin her birine tek tek girerek yandaki resimde gördüğünüz seçenek ile ana ekranda birer simge oluşturun.

Bu kadar. Artık her siteyi ayrı birer uygulama gibi açabilirsiniz. Google Chrome bunların hepsini de bağımsız uygulamalarmış gibi ana ekranınıza ekleyecektir.

15 yorum:

 1. Yaratıcı. Bazı siteleri böyle kullanıyorum. Teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Peki bunlar nasıl çalışacak bilgi verir misiniz açıp sayfada mı bekleyeceğiz yoksa arka planda olması yeterli mi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bitcoin musluklarının çalışma mantığı hepsinde aynıdır. Bazılarında 5 dk, bazılarında 15 dk aralıklarla çekim yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıdaki üyelik adımlarını tamamlayıp hepsini coinpota bağladıktan sonra bu sitelere 5-15 dk aralıklarla girmek ve captcha dediğimiz doğrulamayı yapıp claim butonuna tıklamak. tabi ki isterseniz günde bir defa da girip bunu yapabilirsiniz.

   Sil
  2. Kısaca ne sayfada bekleyeceksiniz ne de arkaplanda açık tutacaksınız. Her siteye bir defa girip claim butonuna tıklayacaksınız.

   Sil
 3. merhaba kayıt için bilg dan olduk ama cep telden de buralara girip kazanılabilirmi ?

  YanıtlaSil
 4. Tabi ki. zaten yazıdaki amaç da bunu anlatmak. aynı mail adresleri ile giriş yaparsınız ve telefondan kazanabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 5. kolay gelsin.. bu sitelerin geneli coinpot a puan aktrımı yapıyor .. bu konuyuda ele alıp daha detaylı ve kapsamlı bir yazı yazabilir misiniz? blockchain e aktarma ve ordan nakite çevirmeyi ele alırsanız sevinirim.. bunlarla ilgili bir yazıya denk gelemedim henüz çünkü. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yakin zamanda bunu dikkate alip yeni bir yazi hazirlanacaktir. İlginiz icin tesekkurler

   Sil
 6. görüntü android işletim sisteminden

  YanıtlaSil
 7. Ben 25000 satoshi yaptim blockchain cuzdanima nasil atcam ya da blockchaine gonderilebiliyor mu cunku coinbase xapo faceuthub felan var sadece seceneklerde

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onlar ekstra seçenekler. Siz oradaki adres satırına Blockchain cüzdan adresini girerseniz blockchaine de gönderilir. Bizim sitemizde aylık kazanç sayfalarında görünen tüm ekran görüntüleri blockchain cüzdana yapılmış çekimlerdir. Yani blockcahine garanti çekim yapılabilir. Denenmiştir.

   Sil
 8. İyi günler peki blockchain den paramızı nasıl banka hesabımıza aktarabiliriz şimdiden teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 9. Merhaba Bu hesapları coinpont hesabına nasıl baglayacagimizi anlatırmısınız.

  YanıtlaSil

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.