Reklam

Neler Oluyor?

Cüceler (Kapandı)


Not: Cüceler oyunu 17.11.2017 tarihi itibari ile kapanan oyunlar arasına girmiştir. Konu ile ilgili güncel yazıyı okumak için Cüceler Oyunu Kapandı başlığına ya da diğer oyunlar için BURAYA tıklayabilirsiniz.
16.07.2017
Para kazandıran oyunlar arasına 2017 Şubat ayında eklenmiş olan Cüceler oyunu bu süreçte gayet iyi bir performans gösterdi ve kendisini geliştirdi. Oyun birçok platformda para kazandıran oyunlar arasında güvenilir olarak değerlendirilmeye başlandı. Biz de oyunun uzun bir süre daha devam edeceğine inanıyoruz. Yatırımsız olarak 300 TL'ye kadar çekim limiti olsa da yatırım yaparak bu miktarı çok daha yüksek seviyelere çekmek mümkün.

Cüceler yatırım yapılarak ya da yatırımsız oynanabilen oyunlar arasındadır.

Bunun sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz:
Oyun bir şirket oyunu,
İletişim telefonu ve mail adresi bulunuyor,
Ayrıca daha hızlı ulaşmak isteyenler için Whatsapp destek hattı mevcut,
Site düzenli olarak güncelleniyor ve yeni kampanyalar ile yeni özellikler ekleniyor,
Uçuk gelirler vaat etmediği için daha uzun ömürlü görünüyor.

Ödeme Puanı ve Depo Yok, Günde 1 Defa Girmek Yeterli

Para kazandıran oyunları takip edenler için en büyük dert ödeme puanı takip etmektir. Siz oyunda gelişirsiniz, paranızı biriktirirsiniz ama site sahipleri siteye ödeme puanı eklemediği sürece çekim yapamazsınız. Ayrıca bu ödeme puanları da zaten sabah akşam ekran başında bekleyen diğer oyuncular tarafından anında yağmalanır.

Bu tür oyunların başka bir sıkıntısı ise depo. Depo sistemi ödeme puanı kadar büyük bir sıkıntı değildir ama gün içinde oyuna giremeyecek olan oyuncular depo dolacak diye telaşlanmaktansa bu tür oyunlardan uzak kalmayı seçerler.

Bu para kazanma oyununda depo ve ödeme puanı bulunmuyor. Ancak 24 saatte bir kez oyuna girip biriken üretimi satmazsanız üretim sıfırlanıyor.

Başlangıç Parası İyi

Para kazandıran oyunlara başlangıçta hediye oyun parası verilir. Bu oyundaki başlangıç parası diğer oyunlara göre bir farklılık yaparak oyunun en iyi üretim yapan 4. birimi olan Mutlu adlı cüceyi almanıza olanak sağlıyor.
Bu cüce ile elde ettiğiniz gelir size her gün oyunun ikinci birimi olan Uykulu cücesini çok rahat aldırıyor.

Oyuna Kaydolmak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Bonus Sistemi

Günde bir defa girdiğinizde 60 kredilik bonus alabilirsiniz.
60 kredinin değerini daha iyi açıklamak için şu örnek verilebilir: Oyunun başlangıç birimi olan Cadı'nın değeri 25 kredi ve ikinci birim olan Uykulu 97 kredi.

Bunun haricinde her iki saatte bir oyuna girip 10 kredilik bonusu defalarca alabilirsiniz.

Yatırımsız Oynanabilir mi?

Evet, tıpkı diğer yatırımsız para kazandıran oyunlarda olduğu gibi Cüceler'de de başlangıçta size bir miktar destek veriliyor. Zamanla yeni cüceler alıp bunu büyütmek tamamen size kalmış.
Not: Bu tür oyunlarda her zaman sözleşmeyi okumanızı öneririz.

2 yorum:

  1. depo var oyunda

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Oyunda depo yok. 24 saatte bir girmek gerekiyor sadece. Depo uretiminize göre dolar. Ama bu oyunda uretiminiz 1000 katına da çıksa hep 24 saatte bir girmek gerekiyor. Bu sistemi depo ile karıştırmayın.

      Sil

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.