Reklam

Neler Oluyor?

Ongunluk - Yatırımsız Üyelere Kazanç Fırsatı


Ongunluk oyunu sistem değişikliği yaparak oyun olmanın ötesine geçmiş ve milli sermaye ile Bereket Coin adında yerli coin yani dijital para çıkarmıştır. Yeni sistem hakkında bilgi sahibi olmak için BURAYA tıklayabilirsiniz. 

Ongunluk sitesinin çalışma mantığını ve ne kadar kazanç getirdiğini 30 Nisan 2017 tarihli Para Kazandıran Oyun - Ongunluk başlıklı yazıda detaylı olarak anlatmıştık. Eğer oyun ile ilgili herhangi bir bilginiz yoksa o başlığı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yatırım yaparak güvenilir bir şekilde kazanç elde etmek isteyenlerin de o sayfayı okuması önerilir.

Ongunluk ilk açıldığı günden bu yana yapılan en büyük eleştiri yatırımsız oyunculara bonus gibi yöntemlerle kazanç imkanı sunmuyor olmasıydı. Aslında oyun başlangıçta 10 TL değerinde yatırımı her üyeye hediye ediyor ama bunu geri almak çok uzun zaman aldığı için yatırımsız oyuncular tarafından sıcak bakılmıyordu.

Yöneticiler bunu çözmek için siteye 'Ödül Noktası' adı altında yeni bir bölüm eklediler. Para kazandıran oyunlar arasında daha önce karşılaşılmamış olan bu bölüm 3 farklı yöntem ile bonus bakiye biriktirmeye yarıyor. İlk yöntem referans sayınıza göre size günlük gelir getiriyor. Bu sayede kendiniz hiç yatırım yapmadan siteye getirdiğiniz arkadaşlarınız sayesinde para kazanabilirsiniz.

Ödül Noktası sayfasına çok yakında iki farklı yöntem daha eklenmesi planlanıyor. Geçtiğimiz günlerde duyurulan bu yöntemlerden biri ödüllü etkinlikler, diğeri de ödüllü görevler olacak.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.