Reklam

Neler Oluyor?

Cuuzket (Kapandı)Bu oyunun sitesine erişilememektedir.

Her kullanıcı oyuna sistemin verdiği hediye 9000 altın ile başlamaktadır. Ayrıca başlangıçta sistem size 2000 birim bakliyat 2000 birim kuruyemiş deposu verir. Hediye altınlar ile 1 adet "Market S" satın alabilirsiniz.

Aldığınız "Market S" sizin için paketleme yapar.
Bu paketleri pazar bölümünde satarak hem altın hem de TL elde edersiniz.

24.000 Birim Paketleme 1 TL ve 500 altın getirir.

Bakliyat ve kuruyemiş marketlerinin ömrü 365 gündür. Bu süreyi marketlerim sayfasındaki her market veya kuruyemişin altında bulunan istatistik panelinden takip edebilirsiniz. 365 günün sonunda market veya kuruyemiş'in kazançı durur.

Kazancınızı daha çok katlamak isterseniz "Altın&Elmas Satın Al" bölümünden bütçenize uygun olan paketi seçip yatırım yaparak daha çok kazanç sağlayabilirsiniz.

Oyunun Olumlu Yanları Neler?

  • Oyun'da hem oyun parası olan Altın'ı hem de çekim yapabilmek için gerekli olan TL'yi aynı anda biriktirebiliyorsunuz. Böylece çekim yapacağınız miktarı oyun içinde harcamak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda hem gelişip hem de çekim için para biriktirebilirsiniz. Para kazandıran oyunlar arasında bu özellik bir avantaj olarak öne çıkıyor.
  • En önemli olumlu yanı bir vergi levhasına sahip olması.
  • Uçuk kâr oranları vaat etmediği için daha fazla güven veriyor.
  • Ödeme puanı yok.
  • Bonus var.

Bonus Sistemi

Oyunda her 2 saatte bir alabileceğiniz 5 altın değerinde bonus sistemi mevcut.

Olumsuz Yanı

Oyunun olumsuz yanı depo sistemine sahip olması. Bu konuya iyi tarafından bakarsak deponun dolmasının başlangıçta 20 saat sürüyor olması. İlerleyen dönemde bunu artırmak sizin elinizde. Yeni başlayanlar için bu özelliğin para kazandıran oyunlarda pek sevilmediğini belirtmek gerek.

Depo Artırma İpucu

Oyun 2 saatte bir defa alınabilen 5 altınlık bonus sunuyor. Bir günde bunu sadece 5 defa alırsanız 25 altınınız olur. Bu 25 altın ile kapasiteyi 250 birim yükseltirsiniz. Bu da başlangıç kapasitesinin %12,5'i demektir. Bunu her gün yaparsanız çok iyi ilerleme kaydeder ve iki hafta sonra oyuna giriş sürenizi 2 günün bile üzerine çıkarırsınız.

Para Yatırma Yöntemleri

Kredi Kartı
Havale & EFT
Papara
Payeer
Son Teklif
Mobil Ödeme

Para Çekme Yöntemleri

Cuuzpay.
Cuuzpay yolu ile banka hesabına aktarabilirsiniz.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.