Reklam

Neler Oluyor?

En Güncel ve En İyi Torrent Siteleri


25.07.2017
Telif hakları sebebiyle her geçen gün bir torrent sitesi kapatılma tehlikesi yaşıyor. Bazıları buna hazırlıklı olduğu için hemen farklı bir sunucuya geçerken, bazılarının sahipleri de tutuklanmaktan kaçınamıyor. Bu sebeple de her ne kadar torrent konusunda bilgili olursak olalım internette bir gün güncel torrent sitelerini arama ihtiyacı hissediyoruz.

Not: Torrent siteleri güncel kalabilmek ve baskılara boyun eğmemek için bazı zamanlarda alan adı değişikliğine gider. Bu sebeple bazı alan adları zamanla değişebilir.

Kickass Torrents

Özellikle Kickass Torrents'in kurucusu olan Artem Vaulin bir operasyonla tutuklandıktan sonra bu tür aramalar sıklaşmıştı. Çünkü Kickass Torrents en çok kullanılan torrent sitelerinin başında geliyor. Ayrıca en hızlı torrentleri barındırdığını da bununla ilişkili olarak söyleyebiliriz.
Site kapandı demiştik ancak iyi haber ise sitenin tekrar kullanıma açılmış olması. Diğer site yöneticileri ve kullanıcıları sitenin içeriğini farklı bir alan adı altında kullanıma sundu. Bu yüzden de Kickass listemizin ilk sırasında yer alıyor.

The PirateBay

Piratebay, uzun yıllar ayakta kalabilmesini aynı zamanda farklı sunucular kullanmasına borçlu. Hangi sunucusu kapanırsa kapansın internette daima bir PirateBay sitesi daha olacak gibi görünüyor. Yukarıdaki (başlık) bağlantı PirateBay sitesinin en hızlı torrent sunucusunu görmenizi sağlar.

Zooqle

Pek bilinmeyen bu torrent sitesi, güzel tasarımı ve sunduğu kullanım kolaylığına karşın içerik yönünden zayıf. Yine de aradığınız popüler filmleri ve dizileri çözünürlüğe ve sezonlara göre sınıflandırılmış biçimde ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

YTS (YIFY) Torrent

Özellikle film izlemeyi sevenler için en güncel torrentlerin bulunabileceği sıkıştırılmış film içeriklerine sahip torrent sitesi.

Diğer Torrent Siteleri


Aradıklarınızı yukarıdaki sitelerde bulamadıysanız ya da geçici/kalıcı olarak o sitelere ulaşamıyorsanız aşağıdakiler de işinizi gayet iyi biçimde görecek olan güncel torrent siteleridir.

1 yorum:

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.