Reklam

Neler Oluyor?

Websokak Önerisine Uyanlar 6 Günde %50 Kazandı

22.07.2017
Websokak olarak yoğunlaştığımız konulardan biri olan Bitcoin-Dogecoin-Litecoin kazanma konusu son günlerde giderek popülerleşiyor. Temmuz'un son günlerine yaklaşırken fiyatlardaki artış oldukça hızlandı.

Tam da fiyatların dip yaptığı günlerde Bitcoin almak için en doğru zaman olduğunu duyurmuştuk. O yazıyı okuduğunuz gün Bitcoin ya da diğer kripto paralardan birine yatırım yapmış olsaydınız bugün (22.07.2017) itibariyle tam %50 kâr etmiş olacaktınız.
Bitcoin konusundaki önerimizi Bitcoin Sahibi Olmak İçin En Doğru Zaman adlı yazımızda detaylandırmıştık.

Eğer siz de o yazıyı okuyup elinizde Bitcoin tutmuşsanız tebrik ederiz. Fiyatın bir hafta kadar daha bu hızla artacağı yönünde beklentiler var. Şu anda Bitcoin fiyatı tüm zamanların rekoruna koşuyor. Bu sebeple eğer bu yazıyı okuyup gaza gelecekseniz küçük bir uyarı yapalım. Bu fiyattan Bitcoin almak tehlikeli ve sorumluluğu tamamen sizde. 15 Temmuz'da almadıysanız artık bir sonraki dalgalanmayı beklemelisiniz.

Aşağıda sırasıyla Litecoin, Bitcoin ve Dogecoin fiyatlarının son bir haftalık grafiklerini görebilirsiniz. Bu süreçte Bitcoin ve Dogecoin ortalama %50 artarken Litecoin de %30 üzerinde arttı.

Grafiklerin altında kripto paralar konusundaki ayrıntılı başlıklar bulunmaktadır.


Websokak'tan Yararlı Bitcoin Başlıkları:


Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.