Reklam

Neler Oluyor?

Bitcoin Sahibi Olmak İçin En Doğru Zaman15.07.2017
Son günlerde Bitcoin fiyatları düşüş eğiliminde. Peki fiyat neden düşüyor?
Bu soru için bir sürü bahane bulunabilir. Ancak Ağustos'ta büyük bir yeniliğe kapılarını açacak olan Bitcoin'in fiyatının normalde düşmek yerine artması gerekmez mi?
Evet, asıl sorulması gereken soru bu. Normalde giderek yaygınlaşan her türlü yatırım aracı değer kazanır, çünkü talep artar.

Eğer Bitcoin'in fiyatı bu dönemde düşüyorsa bunun çok önemli bir sebebi olmalı. Çok bariz ki birileri stok yapabilmek için fiyatın düşmesine sebep oluyor. Bunu yapabilmek için büyük oranda Bitcoin satışı yapıyorlar ve fiyatın aniden düştüğünü gören başkaları da panikleyerek ellerindeki Bitcoin'i satmak istiyor. Böylece zincirleme bir düşüş yaşanıyor.

Son analizlere ve tahminlere göre birçok uzman Bitcoin fiyatının Ağustos'tan itibaren tırmanışa geçeceğini belirtiyor. Bu yüzden Ağustos'a kadar Bitcoinleri satmamak ve daha fazla stok yapmak için en iyi dönemde olduğumuzu söyleyebiliriz.

Bitcoin Nasıl Alınır?

Bitcoin almak için Koinim, Paribu ve BTCTürk gibi yerli siteler mevcut. Bu sitelerin üçü de lisanslıdır. Lisansı olmayan sitelerden alım satım yapmamanız önerilir.

Bedava Bitcoin Nasıl Kazanılır?

Not: Bedava Bitcoin dağıtan sistemler Bitcoin fiyatına göre dağıtım yapar. Yani içinde bulunduğumuz dönemde bu siteler son ayların en yüksek miktarlarını dağıtıyorlar. Bitcoin fiyatları yükselmeden önce bu çok iyi bir fırsat.

Para vermek istemeyenler için Bitcoin kazanmanın yolları mevcut. Bu yöntemleri güncel olarak sitemizde bulabilirsiniz. BURAYA tıklayarak sitedeki Bitcoin etiketli tüm yazıları görmeniz mümkün.

Ayrıca sitenin en üstündeki çubukta yer alan Bitcoin Muslukları sayfasında oldukça güvenilir bedava Bitcoin kazanma yöntemleri mevcut.

1 yorum:

  1. If you are trying to BUY bitcoins online, Paxful is the #1 source for bitcoins as it allows buying bitcoins by 100's of different payment methods, such as MoneyGram, Western Union, PayPal, Credit Cards and even converting your gift cards for bitcoins.

    YanıtlaSil

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.