Reklam

Neler Oluyor?

Minecloud.io (Kapandı)


Dikkat Minecloud.io sitesi kapanmıştır. (12.07.2017)

Minecloud sitesinin nasıl çalıştığını ve ne amaçla kullanıldığını Sizin İçin Bitcoin vb. Üreten Sistemler adlı yazıda detaylı bir biçimde anlatmıştım. Kısaca özet geçmek gerekirse Minecloud size başlangıçta 10 MHS kazım gücü veriyor. Bununla isterseniz Dolar, isterseniz de Bitcoin üretebiliyorsunuz. İnternetten para kazanma yöntemleri arasında giderek artan Bitcoin trendi bu sitede de yer alıyor. Bunun yanı sıra internetten Bitcoin kazandıran sitelerin bir çoğunda bulunmayan Dolar üretimi de yine burada mevcut.

Daha fazla kazanmak isteyenler için para yatırma seçeneği de mevcut.

Daha önceki yazıda belirtmediğim nokta sitenin ödeme yapıp yapmaması hususundaydı. Çünkü henüz kendim ödeme almamıştım. Ancak 28.06.2017'de 1,35 Dolarlık ödeme anında yapıldı. Kanıt için sayfanın aşağısına göz atınız.

Bu miktarı herhangi bir yatırım yapmadan ve siteye girme zorunluluğu olmadan sadece kaydolup Dolar üretimini başlattığım için kazandım. Ayrıca şu anda sitenin üretim hızı da daha fazla arttı ve günlük 0,16 Dolar üretiyor.

Minimum ödeme tutarı olan 1 Doları biriktirmek için neredeyse 6 gün yeterli ve bu süreçte siteye girmeye gerek yok. Sadece çekim talebi için girmeniz yeterli.

Not: İlerleyen dönemde sitenin hala ödeme yapıp yapmadığı konusunda buradan sürekli güncelleme yapılacaktır. Siteye para yatırmayı düşünenler öncelikle sitemizi ziyaret edip güncel durumu öğrenebilirler.

İlk ekran görüntüsü Minecloud sitesindeki ödeme sayfasına, ikincisi ise Payeer hesabına gelen ödemeye ait. Aradaki 0,02 dolarlık fark Payeer tarafından yapılan kesintidir. 1 saatlik süre farkı ise iki sitenin sunucu zamanlarındaki farktan kaynaklanmaktadır. (Payeer hesabı olmayanlar buraya göz atabilirler.)------------------------------


 

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.