Reklam

Neler Oluyor?

Çiftlik.im ve Coin Al Sat (Önerilmeyen)Çiftlik.im sitesi ve ödemeleri yapmamak üzere uydurulmuş olan Coinalsat ile Gelecek GYO adlı siteler aynı şahsa aittir. Uzak durulması şiddetle tavsiye edilir.

14 Nisan 2017 Tarihinde yayınlanan Para Kazandıran Oyunlar Sıralaması (Nisan 2017) adlı yazıda Çiftlik.im oyununu 19. sıraya düşürerek bunun sebebini şöyle bir yorumla açıklamıştım:

Listenin en üstünde olması gerekirken en altlarda sürünen bu oyun, kurucularının yanlış yatırımları sonucunda dibi gördü. Ancak hala kapanmadığı için kararlılıkları adına bir fikir sahibi olabilir ve yatırımsız başlayabilirsiniz.

O tarihte kurucusunun kararlılığına bir işaret olabileceğini söylemiştim. Site bu yazının üzerinden 2 ay geçmesine rağmen işlemeye devam etti.
Ancak büyük bir sorun vardı: Site çok az sayıda kişi haricinde kimseye ödeme yapamadı.

Çünkü, gelirleri azalmıştı ve ödemeleri aksatınca da yatırım alamadılar. İnsanlar siteye para girişi yapmayı bıraktı.

Bunun üzerine Gelecek GYO adında bir şirketten bahseder oldu site sorumluları. Ancak şirketin sitesi herkesin sabrını taşıracak derecede uzun bir zaman boyu açılmadı. Sonuç olarak insanlar dolandırıldıklarını düşündü.

Geçtiğimiz hafta ise Çiftlik.im sahibi Erdal Talay, yeni bir proje duyurdu ve Çiftlik.im'den bu projeye transfer yapılacağı belirtildi.


Yeni sitenin adı CoinAlSat.

Amacı ise Ethereum olarak adlandırılan dijital (kripto) para birimini üretmek. Ethereum günümüzde en hızlı büyüyen dijital para platformlarından biri. Eğer Çiftlik.im yönetimi bu sefer başarılı olursa Çiftlik.im'deki paralarınızı ethereum olarak çekebilirsiniz.

Bunu yapmak için öncelikle Çiftlik.im hesabınızda kullandığınız bilgileriniz ile Coin Al Sat sitesinde yeni hesap açın. Ardından Çiftlik.im'e giriş yapın ve hesabınızda hala bekleyen para varsa marketten Coin Al Sat sitesinde değerlendirilmek üzere Ethereum kazım gücü satın alın.

Çiftlik.im'de sonsuza kadar bekleyecek olan paralarınızı bu şekilde değerlendirmek her şekilde daha kârlı olacaktır.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.