Reklam

Neler Oluyor?

Sizin İçin Bitcoin vb. Üreten Sistemler


30.05.2017
Bu yazıda denemekle bir şey kaybetmeyeceğiniz Bitcoin Mining sitelerini bulabilirsiniz.
Bitcoin Mining siteleri sizin yerinize Bitcoin üreten sistemler olarak tanımlanabilir. Bu sistemlerde girip reklam tıklamak ya da claim butonlarına tıklamak gibi işlerle uğraşmazsınız. Genelde yatırımsız başlanabilen bu sistemlere yatırım yaparak da kazancınızı artırabiliyorsunuz.

Bitcoin mining sitelerinde kazım gücü denilen bir kavram bulunuyor. Bu kavram anlık üretiminizi değiştiren etkendir. Örneğin bir sitede 1 GHS kazım gücüne sahip iken günlük 5000 satoshi üretiyorsanız, 2 GHS kazım gücü ile 10000 satoshi üretirsiniz.

Bu kavramlar size yabancı geliyorsa BU BAŞLIĞA göz atmanız önerilir.

1. BR Mine

Site adresi: brmine.net

Bu sitede Bitcoin, Litecoin, Dogecoin ve Ripple başta olmak üzere birçok coin türünü üretebilirsiniz. Ama bu sitenin güzel bir yanı var. Bu coinlerin yanısıra kazım gücünüzü de kendiniz üretebiliyorsunuz. Bu sayede size başlangıçta bedava verilen kazım gücünü artırmanız mümkün.
Başlangıç için bir süre (mesela bir ay) kazım gücünüzü artırmanız önerilir.
Daha sonra artmış kazım gücünüz ile daha hızlı coin üretimi yapmanız mümkün.

Ancak diyelim ki bu öneriye uymadınız ve bir süre coin üreterek başladınız. Daha sonra bunu hızlandırmak isterseniz de biriken coinler karşılığında kazım gücü alabilirsiniz.


2. MineCloud

Site adresi: minecloud.io

Minecloud sitesinde isterseniz Bitcoin, isterseniz de Dolar üretebilirsiniz. Hatta kazım gücünüzün istediğiniz bir kısmını Dolar, diğer kısmını da Bitcoin üretimi yapacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
Bu sitede kazım gücünü elinizdeki coinlerle artırma seçeneği mevcut. Başlangıçta size 10 MHS kazım gücü veriliyor ve günlük kazancınız ile her gün bunun üzerine 0,19 MHS eklemeniz mümkün.

Siz her gün kazandığınız coin ya da doları kazım gücüne çevirdikçe kazancınız da artacaktır.

3. Imedjo (Kapandı)

Site adresi: imedjo.com

İmedjo sitesinde de kazım gücünüze ağırlık vererek geleceğe yatırım yapabiliyorsunuz. Bu sayede bir süre sonra daha hızlı üretim imkanınız olacaktır.

Not: Site içindeki menüye ulaşmak için sağdaki üç çizgiye tıklayın.
Not 2: Ayrıca sitede kazım gücünüzü dağıttıktan sonra SAVE butonuna tıklamayı unutmayın.

Bu sitelerin üçüne de sıradan Bitcoin cüzdanlarınızı vererek çekim yapabilirsiniz.

Sitelerin Ömrü Hakkında

Bu siteler yatırımcılarının ödemeleri ile ayakta kalmaktadır ve yatırımlar azaldığı vakit sitenin ömrü sona yaklaşabilir. Ancak şu an için üçü de yeni siteler olduğundan ömürlerinin henüz başındalar. Yani bir süre daha kazandırmaya devam edecekler. Bu yüzden erken kayıt olmakta yarar var.
Yine de daha sağlam bir sistem istiyorsanız kazancınızı adım adım görebildiğiniz bir reklam sitesine üye olabilir ve tıklama başına iyi miktarlar alabilirsiniz. Bu konuyla ilgileniyorsanız BU BAŞLIĞA buyurun. 

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.