Reklam

Neler Oluyor?

Deli Baraj Oyunu Hakkında Yapılan AçıklamaAşağıdaki açıklama Deli Baraj oyununun sorumlusu tarafından 13 Mayıs 2017 tarihinde oyunun Facebook sayfasından yapılmıştır. Delibaraj kapandı mı ya da Delibaraj kapanacak mı sorusunu soranlar için umarım tatmin edici bir açıklama olur.
Merhaba,
Anket oylaması henüz bitmedi ancak muhtemelen 4. şık çıkacak gibi duruyor. Anket sonucuyla ilgili olarak 4. Seçeneğın çıkmasıyla birlikte diğer seçeneklere de talep olduğunu gördüğüm için yeni sistemi bunun üzerine kurmayı düşünüyorum.
Geciş : yeni sisteme geçerken herkesin yatırdığı toplam para (birlik,bobin,türbin farketmez) yeni sistemde bakiye olarak görüntülenecektir. 1. Şıkla ilgili mesajlar aldığımız için, isteyen parasını çekebilecek, isteyen yeni sistemle devam edecektir.
Ödeme : Her hafta değil, hergün ödeme talebi yapılabilecek, ertesi gün hesabınıza yatacaktır. 17:00 a kadar yapılan tüm taleplerin ödemeleri ertesi gün yapılır. 17:00 dan sonra verilen talepler bir sonraki güne kalır. Geçen hafta sistem hatası yüzünden para çekimi sorunu yaşayan arkadaşların ödemeleri bu hafta içi yapılacaktır.
Yeni sistem özellikleri
Depo: Herkesin depo problemi yaşadıği bir gerçek, bu sebeple yeni sistemde depo dolum süresi sabit 8 saattir. Ne kadar üretiminiz olduğunun önemi yok, depo 8 saatte dolacak.
Yeni sistemde altın, kömür, ödeme puanı, level, türbin leveli gibi karışıklıklar düzenlenecek.
Artık tüm türbinler sadece kömür verecek, bu kömürü ister tl ye çevirebilir, ister türbin almakta kullanabilirsiniz.
Ödeme puanı : ödeme puanı kaldırılacak.
Türbinlerde level olayı kaldırılacak ve türbin alım limiti sınırsız olacaktır. Türbinler artık 60 günde bozulmayacak, 365 gün sonra silinecektir.
Para çekme limiti : Limit yine 4 kat olacaktır, ancak yeni sistemden önce çekilmiş paralar bu hesaba yansımayacak. Tüm limitler sıfırlanacaktır.
Birlik sistemi : Birlik sistemi tamamen kalkacak ve oraya yatırım yapan ya da birlik kuran herkesin tl si baraj bakiyesine eklenecektir. Bundan böyle yatırımsız oyuncular oyuna üye olamayacak, en az 50 tl yatırım limiti koyulacaktır.
İletişim : Sayfada bir destek bölümü olacak ve sadece üyeler kullanabilecektir. Facebook sayfasından mesajlaşma kalkacak ve kurulacak yeni kapalı gruba sadece yatırımlı üyeler alınarak anket ve öneri tarzı işlemler sadece o gruptan yapılacaktır.
2. Şıkka da oy verenler olduğu için yeni sistemde isteyenler delibaraj bakiyeleri ile deliteklif kontörü satın alabilecektir.
Sistemle ilgili geri kalan tüm detayları en geç yarın paylaşacağım. Bu sistemin özellikleri ile ilgili çok fazla itiraz gelirse sistemin özelliklerini belirleyecek bir anket yapılacaktır.
-------------------------------------------
Bu açıklamaya göre Delibaraj kapandı ya da Delibaraj kapanacak demek zor. Ancak site tamamen kapatılıp yeni bir oyuna taşıma da yapılabilir.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.