Reklam

Neler Oluyor?

Yüksek Kazançlı Bitcoin PTC SitesiBu yazıyı okumadan önce Bitcoin hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz BURAYA tıklayabilirsiniz.
Bitcoin veren diğer sitelere ulaşmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.
Alternatif coin türleri denemek isterseniz Dogecoin başlıkları için BURAYA tıklayabilirsiniz.

PTC Nedir?

Bu konuya giriş yapmadan önce PTC'yi bilmeyenler için açıklayalım. PTC'nin açılımı Paid To Click, yani Tıklama Başına Ödeme'dir. Bu şekilde çalışan siteler yaptığınız reklam tıklamalarına kazanç vererek çalışırlar. Aslına bakarsanız kişisel olarak bu tür sitelerden uzak durmayı tercih ederim, ancak bu sitenin vaatleri ilgimi çekmeyi başardı. Ayrıntılar için yazıyı okumaya devam edin.

Peki Bu Sistemin Farkı Ne?

BURAYA tıklayarak ulaşabileceğiniz bu sistemin en büyük farkı kazançları Bitcoin cinsinden veriyor olması. Bu sayede Bitcoin musluklarından elde edilen kazancın daha fazlasını sadece 10-15 dakikada elde etmek mümkün. Bu yüzden de Bitcoin biriktirenler için diğer musluklara iyi bir alternatif olacaktır.
Sistem 10 saniyelik reklam gösterimi için 20 ile 25 satoshi arası veriyor. Yani sadece 1 dakikada 6 reklama tıklayarak 120 ile 150 satoshi arasında alabilirsiniz. Bu da bir Bitcoin musluğundan en az yarım saatte alabileceğiniz miktara eşittir.

Not: Sitede reklamlara tıklamak için en üst menüdeki Surf Ads sayfasına gitmeniz gerekiyor.

Para Yatırmadan Yatırım Yapma İmkanı

Sitenin en sevdiğim özelliği de bu. Diyelim ki biraz reklamlara tıkladınız ve 1680 satoshi gelir elde ettiniz. Bu miktar ile kendinize son 5 günde aktif olarak reklamlara tıklamış bir referans kiralayabilirsiniz. 7 Gün boyunca o kişinin tıklamalarının minimum %40'ı da sizin hesabınıza yatacaktır. Ancak site bu kişinin 7 gün boyunca reklamlara tıklayacağını garanti etmiyor. Sadece referansı seçerken son 5 gündür aktif olarak reklamlara tıklamış olmasına bakılıyor.

=> Referans kiralamak için öncelikle kazanılan tutarı satın alma bakiyesine aktarmanız gerekli. Bunu yapmak için de Account Stats & Info kutusunda yer alan Deposit to Purchase Balance butonuna tıklamalısınız.
=> Ardından aynı sayfada en altta bulunan Rent Referrals butonunu kullanarak referans kiralama sayfasına gidebilirsiniz.
=> Referanslar sürekli kiralanamıyor. Rent Referrals sayfasındaki geri sayım aracı, referans kiralamanın ne zaman aktif olacağını göstermek için konulmuş. Aksi takdirde eski üyeler ya da paralı üyeler çok sayıda referansı kiralayıp başkalarına bırakmayabilir.

Çekim Limiti Ne Kadar?

Çekim limiti de Dolar ile çalışan PTC siteleri gibi yüksek değil. Sistem Bitcoin ile işlediği için sadece 10.000 satoshi biriktirmeniz yeterli. Bu miktar birçok Bitcoin musluğundan daha düşük.

Üyelik İçin Bitcoin Cüzdan Lazım mı?

Hayır. İsterseniz başlangıçta BURAYA tıklayarak üye olup sistemi daha iyi inceleyebilir ve devam etmeye karar verirseniz daha sonra Bitcoin Cüzdanınızı sisteme işleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.