Reklam

Neler Oluyor?

Yatırım Yapmadan En Hızlı İlerlenen Oyunlarİnternetten para kazandıran oyunların kullanıcıları büyük oranda yatırımsız oyunculardır. Eğer site kısa vadeli değilse ve yatırımları değerlendirmek için gerçek bir ticari altyapı oluşturmamışsa bu yatırımsız oyuncular reklam gelirlerinde büyük bir rol oynar.
Yatırımsız para kazandıran oyunlar elbette ki size kısa sürede büyük kazançlar vaat etmiyor. Ancak bu sitelere üye olarak hiç bir şey de kaybetmezsiniz. Bu yazının devamında bu tür oyunlar arasında en hızlı ilerleme sağlayabileceklerinizi derledim.

Not: Bu oyunlar 20 Nisan 2017'deki performanslarına göre bu sayfaya konu olmuşlardır. Üye olmadan önce her oyun açıklamasının altındaki detaylı bilgi linkine tıklayarak oyunun hala kazançlı olup olmadığını anlatan güncel sayfaya gitmenizi öneririm.

1. Elmas Kazan

Elmas kazan oyunu sabit bir kâr oranı sunuyor. Yatırımlı üyelere yatırdıkları tutarın %25 fazlasını ay sonunda vermeyi vaat ediyor. Para kazandıran oyunlar arasında en uzun süre dayananlar sabit gelir verenlerdir. Elmas Kazan oyunu şimdilik daha yeni sayılır, ancak umarız bu kazanç oranı ile uzun süre yollarına devam ederler.
Yatırımsız kâr oranına bakacak olursak. Başlangıçta size 10 TL veriliyor ve ay sonunda %25 kazanç ile 12,5 TL'niz oluyor. İsterseniz bu tutar 9,10 TL olduğu zaman (yaklaşık 22 günde) %10 kâr ile tekrar oyuna yatırabilir ve 10 TL değerindeki ikinci elmasınızı alabilirsiniz.
Detaylı Bilgi

2. Yollara Hükmet

Yollara hükmet oyunu yatırımsız para kazandıran oyunlar arasında az rastlanan Puan Yarışması seçeneğine sahip. Bu seçenek Ütopya'da da var ancak oradaki oyuncu kalabalığı sebebiyle ödül almak piyango kazanmak gibi. Yollara Hükmet oyununda ise puan yarışmasında dereceye girmek daha kolay. Örneğin, açtığım deneme hesabında geçen hafta 4 gün yarışmadan ödül kazandım. Bu ödüller toplam 2500 hük (oyun parası birimi) değerinde.
Bu oyun parası küçük çapta bir yatırıma da bedel.
Benim önerim yollara hükmet oyunundaki puan yarışmasını her gün takip etmeniz.
Detaylı bilgi sayfası mevcut değil.

3. Benim Çiftliğim

Benim Çiftliğim oyununda hızlı ilerleme sağlamanıza yarayan etken başlangıç parası. Oyun şimdilik iyi miktarda başlangıç parası veriyor. Bunu uzun süre vereceklerini düşünmüyorum ama azaltılsa bile diğer oyunlar kadar kazandırmaya devam edecektir. İnternetten para kazandıran oyunlarda yatırımsız oyuncuya genelde en küçük birimi satın alacak kadar para verilir. Ancak bu oyunda verilen başlangıç parası ile ikinci birim olan tavuktan 3 tane alabilirsiniz.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.