Reklam

Neler Oluyor?

Para Kazandıran Oyun 'Ongunluk'


Ongunluk oyunu sistem değişikliği yaparak oyun olmanın ötesine geçmiş ve milli sermaye ile Bereket Coin adında yerli coin yani dijital para çıkarmıştır. Yeni sistem hakkında bilgi sahibi olmak için BURAYA tıklayabilirsiniz. 

Ongunluk adlı para kazandıran sistemin açılacağını 3 gün öncesinden duyurmuştuk. Sistem 30 Nisan 2017 yani bugün itibariyle açıldı. Daha önceki yazıda da belirttiğimiz gibi ön kayıt yaptıranlara 10 TL yerine 15 TL başlangıç parası verildi. Ancak bundan sonra kaydolanlar da 10 TL'lik başlangıç parasını almaya devam edecekler.


Ongunluk Oyunu Ne Kadar Güvenilir?

Oyunun kurucuları uzun süredir bu işin içinde olan ve yapım aşamasında ince eleyip sık dokuyan insanlar. Zaten kâr oranlarına ve yatırımı geri çekme süresine bakınca oyunun kısa süreli olmadığı anlaşılıyor. Bunun  yanı sıra kurucular siteye alınan yatırımları reel piyasada değerlendireceklerini ve paraları kâr amaçlı kullanıp yatırımcılarına gerçek ticaretin kazancından pay vereceklerini belirtiyorlar. Buna örnek olarak da Bitcoin alım satımı veriliyor.
Kısaca yatırımı nerede değerlendireceğini söylemeyen bir çok para kazandıran oyundan farklı olarak Ongunluk aslında gerçek bir işe yatırım yapma imkanı tanıyor.

Depo ve Ödeme Puanı Yok?

Ongunluk, yatırım yapmadan para kazanmanın zor olduğu bir sisteme sahip. Ayrıca parayı büyütmek için de siteden gelen reklam gelirlerine değil farklı yatırımlara yöneldikleri için yatırımcıların her gün siteye girmesine ihtiyaç duyulmuyor. Bu sebeple depo gibi bir durum söz konusu değil. Bilmeyenler için söylemek gerekirse, depo bazı para kazandıran oyunlarda, oyuncuların daha sık girmesi için konulan bir sistem. Depo dolduğunda kazanç durur ama Ongunluk'ta böyle bir durum söz konusu değil.
Ödeme puanı ise site sahiplerinin çekim için oyunculara hak tanıması olarak tanımlanabilir. Ancak Ongunluk sitesinin sistemi zaten böyle bir puana ihtiyaç duymayacak kadar gelişmiş.

Oyunun İçeriği

Yatırım yapmasanız da başlangıçta 10 TL veriliyor. Bu 10 TL en küçük yatırım aracı olan Gold One Coin satın almak için yeterli. Yine de tatmin edici kazanç sağlamak isterseniz daha büyük yatırım yaparak daha iyi kâr sağlayabilirsiniz.
Coin Türleri şöyle:

Gold One Coin: Fiyat 10 TL Günlük kazanç 5 krş
Gold Two Coin: Fiyat 20 TL Günlük kazanç 10 krş
Gold Three Coin: Fiyat 50 TL Günlük kazanç 26 krş
Gold Four Coin: Fiyat 100 TL Günlük kazanç 52 krş
Gold Five Coin: Fiyat 250 TL Günlük kazanç 1,32 TL
Gold Six Coin: Fiyat 400 TL Günlük kazanç 2,14 TL
Gold Elite Coin: Fiyat 750 TL Günlük kazanç 4,05 TL

Platin One Coin: Fiyat 1000 TL Günlük kazanç 5,46 TL
Platin Two Coin: Fiyat 1500 TL Günlük kazanç 8,28 TL
Platin Three Coin: Fiyat 2500 TL Günlük kazanç 13,95 TL
Platin Four Coin: Fiyat 4000 TL Günlük kazanç 22,56 TL
Platin Elite Coin: Fiyat 5000 TL Günlük kazanç 28,49 TL

Görüldüğü gibi site öyle uçuk kazançlar vaat etmiyor. Bu da piyasada uzun ömürlü olmayı hedefledikleri anlamına gelir.

Burada yazılı Coinlerin hepsi satın alındıktan sonra size 365 gün boyunca kazanç sağlıyor. Yatırdığınız miktara göre anaparanızı amorti etme süreniz değişmekte. Yani 10 TL yatırırsanız 200 gün boyunca toplam 10 TL kazanırsınız. Sonrasında 165 gün boyunca ise her gün 5 kuruş kâr etmiş olursunuz. Tabi ki bu en düşük yatırım için geçerli.
1000 TL'lik bir yatırım kendini 183 günde amorti eder ve geri kalan 182 gün boyunca her gün 5,46 TL kazanırsınız.
Bu da sadece bir yılda paranızı ikiye katlamış olacağınız anlamına geliyor.

Ancak farklı bir durum da söz konusu. Mesela 1000 Tl'lik bir yatırım yaptınız ve ilk 183 gün boyunca hiç para çekmeyip her iki günde bir biriken 10 TL ile en küçük Coin'den bir sürü aldınız. Bu durumda geri kalan süre boyunca kazancınız çok çok daha fazla olacaktır.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.