Reklam

Neler Oluyor?

Para Kazandıran Oyunlar Sıralaması (Nisan 2017)


Bu liste birçok kriter göz önünde bulundurularak yapılmış ve özellikle son zamanlarda kullanıcıları tarafından sevilen oyunlar üst sıralara yerleştirilmiştir.
Not: Bu sıralama 14 Nisan 2017 tarihindeki verileri kapsar. Bu tarihten sonra olan değişiklikler ve kapanma durumları listeye yansımamıştır.


1. Maden.im

Maden.im kendi tarzındaki oyunlarla karşılaştırıldığında son zamanların en fazla güven veren ve en kısa sürede yatırımınızdan kâr almanızı sağlayan oyunları arasında. Ancak yatırım yapmadan oyunda ilerlemek mümkün değil.

2. Ütopya online

Ütopya da güven açısından en iyiler arasında. Ayrıca düzenli ve sabırlı oynadığınız takdirde hiç yatırım yapmadan 2000 TL çekim yapma garantisi veriyor.

3. Vampir Şehri

İnternetten para kazandıran oyunlar arasında arayüzü ve görselleri en iyi olan oyunlar arasında. Diğeri de 4. sıradaki Delibaraj. Vampir Şehri yatırımsız da oynanabiliyor. Sabırsız oyuncular için zor görünebilir ancak küçük bir hesaplama yapınca sitenin diğer  birçok oyuna göre daha kısa sürede kazanç getireceğini farkedersiniz.

4. Deli Baraj

Deli Baraj oyunu hepsi arasında en iyi arayüze sahip olan oyun. Başlangıçta biraz karmaşık görünse de kısa sürede alışırsınız. Bunun yanısıra oyunun ilerleyişi yavaş olacaktır ama gayet sağlam ve güvenilir bir sisteme sahip. Kesinlikle önerilir.

5. Değirmen Online

Değirmen Online'ın en iyi yanı bonusları. Bunu oyuna kaydolunca daha iyi anlayacaksınız. Bu bonuslar sayesinde başlangıç aşaması oldukça kısalacaktır.

6. Cartel Escobar

Az duyulmuş ve içeriği sebebiyle hor görülmüş bir oyun olan Cartel Escobar küçük hesaplamalar sonrasında ne kadar kârlı olabileceğini belli ediyor. Ayrıca oldukça zahmetsiz olduğunu da söylemek lazım.


7. Çılgın Emlak

İnternetten para kazandıran oyunlar arasında gayet yeni olduğu söylenebilir. 7 TL gibi çok küçük yatırımlar yaparak bir ay sonra paranızı 3'e katlayabilirsiniz.

8. Gerçek Çiftçi

Oyun oyna para kazan mantığındaki birçok oyunda ilerleme hızlı görünür ama işler para çekmeye geldiğinde zorluk yaşanır ya da mevcut gelişiminizi aksatarak para çekmeniz gerekir. Ancak Gerçek Çiftçi oyununda ayrı bir TL kazancı bölmesi mevcut. Yani TL hesabınız oyun parasından bağımsız olarak birikiyor. Biraz sabır ile bu artışı hızlandırabilirsiniz.

9. Sanalpets

Para kazandıran oyunlar arasında normalde daha üst sıralarda olması gereken bir sistem. Ancak 9. sıraya düşürme gereği duydum. Şayet oyun son zamanlarda iyi gelişim gösteren bazı oyuncuları ile ters düştü ve söylentilere göre onların hakkını yedi. Ancak yine de sanalpets oyununun ne kadar kazançlı ve popüler olduğunu göz ardı edemeyiz. Yatırımsız başlamak isteyenler için uygun ve eğlenceli bir seçenek.

10 . Altın Yumurtlayan Tavuklar

Görselleri ve arayüzü sebebiyle başlangıçta güven vermeyebilir ancak ilerleyişini göz önünde bulundurunca sitenin boş vaadleri olmadığını ve sağlam bir temele oturduğunu görebilirsiniz.

11. Çiftlik.in / Çiftlikçi

Basit bir site gibi görünüyor ancak yakın zamanda site görünümünü düzeltecekleri kanaatindeyim. Ancak hesaplarıma göre sabırlı oyuncular açısından yatırımsız bile iyi kazanç sağlayabilecek bir sistem.

12. Anzerler

Kârlı oyunlar arasında gelecek vaadeden bir proje ancak referans sistemini biraz daha iyileştirmeleri gerekiyor.


13. Farmpara

Görselleri ve arayüzü sebebiyle başlangıç için güven vermeyebilir ancak bonusları oldukça iyi ve ilerleyiş hızının uçuk olmaması göz önünde bulundurunca sitenin sağlam bir temele oturduğunu görebilirsiniz.

14. Yollara Hükmet

Kazançlı bir bonus sistemine sahip. İlerleyişi Ütopya ve Değirmen Online oyunlarına benziyor. Ama referans sistemi biraz eziyet. Şayet o kadar uğraşıp arkadaşlarınıza siteyi önerseniz bile onlar site içerisinden sizin referansınızla geldiklerini doğrulamadıkları sürece emekleriniz boşa gidiyor.

15. Çılgın Çiftlik

Para kazandıran bu çiftlik oyununda enerji sistemi gibi bir sistem var ve 50 gün sonunda bedava hayvan veriyor. Denemeye değer bir oyun olduğunu düşünüyorum.

16. TaksiWeb

İlerleyişi bazı oyunlara göre daha yavaş. Tabi ki her zaman bu hızı yatırım yaparak artırabilirsiniz. Yine de kısa sürede yok olacak oyunlar arasında olmadığı kesin.
Detaylı Bilgi

17. Online Kümes

İki hafta önce olsa Online Kümes oyununu ilk 5'te görebilirdiniz ama oyun sahipleri ödeme puanı konusunda giderek cimrileşiyor. Yine de denemek isteyenler öncelikle detaylı bilgiye göz atabilirler.

18. Para Bahçesi

KESİNLİKLE önermiyorum. Güzel bir arayüze ve mükemmel vaatlere sahip bir oyun ama sahipleri ödeme yapmak konusunda sürekli sorun çıkarıyorlar. Facebook sayfasındaki yorumlar bile oyunun ne kadar kötü olduğunu kendi oyuncularının ağzından anlatıyor.

19. Çiftlik.im

Listenin en üstünde olması gerekirken en altlarda sürünen bu oyun, kurucularının yanlış yatırımları sonucunda dibi gördü. Ancak hala kapanmadığı için kararlılıkları adına bir fikir sahibi olabilir ve yatırımsız başlayabilirsiniz.

20. Çılgın İnekler

Oyunun facebook sayfasındaki yorumlar hiç iç açıcı değil. Ancak deneyip görmek isteyenler varsa aşağıya tıklayabilir.

21. Elit Çiftlik

Site hala açık ama muhatap olabileceğiniz kimse yok. Oynasanız da para alabileceğinizi sanmıyorum. Şayet facebook sayfası da yakınan insanlarla dolu. kısacası UZAK DURUN.

1 yorum:

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.