Reklam

Neler Oluyor?

Bizim Kümes Oyunu (Kapandı)


Not: 26 Nisan 2017 tarihinde Bizim Kümes oyunu ani bir kararla kapanma kararı alarak oyuncularıma yaptıkları yatırımları iade etmeye başlamıştır.

Para kazandıran oyunlar her gün artmaya devam ediyor. Durum böyle olunca da internetten para kazandıran oyunlar arasında güvenilir olanları bulmak gerekiyor. 2017 Nisan ayı içerisinde internetten para kazandıran bu oyunlara bir çok yenisi eklendi ve ne yazık ki bir çoğu da kapandı.
Daha önceki yazılara göz attıysanız bazılarının en üstüne büyük puntolarla uzak durmanız gerektiğine dair not düşmeye başladık. Çünkü ne yazık ki bu tür sistemler bilgisiz insanlarca kurulduğunda kısa sürede yüksek kar vermeyi vaat ediyor ancak aldıkları yatırımı değerlendirmek için o kadar hızlı davranamıyorlar.
İşte böyle oyunlar arasında daha güvenilir olduğunu kanıtlamak adına bazı adımlar atanlar da oldu. Bizim Kümes gerçekten de göze batıyor.

Sitenin Anasayfasından Alıntı

Sözleşmemiz hazır olduktan sonra ilk günden itibaren yatırım yapan kullanıcılar başta olmak üzere tüm yatırımcılarımıza ıslak imzalı anapara koruma sözleşmeleri gönderilecektir.. Hesap bilgilerini güncellemeyen yatırımcılarımızın aşağıdaki formu kullanarak hesap bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. TC Kimlik numarası isteme sebebimiz yatırımcımıza yapacağımız sözleşmede yazma mecburiyerimiz olmasındandır.

Yani bu siteye yapılan yatırımlar için ıslak imzalı gerçek birer belgeniz olacak ve sistemden çıkmak istediğinizde size paranız iade edilecek. Gerçekten de son dönemlerde tüm oyuncuların aradığı bir özellik bu. Ayrıca site kapanırsa hukuki açıdan elinizde bir kanıt da olacaktır.

Oyundaki Kâr Sistemi

Para kazandıran bir oyunun güvenilirliği için ilk soru yatırımı nasıl değerlendirdikleridir. İkinci soru ise anaparayı ne kadar sürede amorti edeceğinizdir.
Eğer anaparayı bir ayda amorti edeceğiniz söyleniyorsa o sistem çok güvenilir değil demektir. Büyük yatırım yapanlar da bu tür sitelerden uzak durur.
Küçük bir ipucu vermek gerekirse; bir site sizden aldığı 100 TL'yi 2 katına çıkarmak için ne yapmalı diye sorabiliriz. Bu parayı 1 ayda 2 katına
çıkarabilecek iki yöntemden biri kumar sitelerine yatırmak, diğeri de forexe girmektir. Ama bu sistemlerde yatırımcı bir zıplar iki zıplar... Sonrası malum.
Gerçek bir yatırım ise daha uzun sürede kâr getirir.
Bizim Kümes  oyunu da uzun sürede getireceği kâr ile güven veriyor. Bunun için tam bir süreç vermek zor ama yatırım miktarınız arttıkça daha iyi tavuklar alabiliyorsuuz ve daha hızlı kâra geçebiliyorsunuz.
En küçük tavuktan örnek verirsek. 25 TL karşılığında aldığınız bu tavuk günlük 12 kuruş getiriyor. Ömrü ise bir yıl. Yani 365 gün sonra 43,8 TL getirir.
Gayet makul bir miktar.


Oyunun Oynanışı

Bu konuda çok fazla ayrıntıya gerek yok. Piyasadaki diğer para kazandıran çiftlik oyunlarından oynanış olarak pek farkı olduğunu söyleyemeyiz. Başlangıçta verilen miktar ile tavuk alıyoruz ve elde ettiğimiz geliri istersek çekebilir, istersek de yeni tavuklar almak için kullanabiliriz.

Başlangıç Parası 25 TL

Bizim Kümes oyunu herkese başlangıçta 25 TL veriyor. Bu parayla en küçük tavuğu alabiliyorsunuz. Daha sonra biriken parayı çekmek için ise ayrıca para yatırmış olma şartı yok.

Yatırım Yapmalı Mıyım?

Bu soruyu iki farklı şekilde yanıtlayalım. Eğer yatırmak zorunda mıyım derseniz cevap hayır olur. Ama yatırmayı önerir misiniz derseniz cevap evet olur. Çünkü bu sistem bir yıl içinde her gün size para getirecektir. Örneğin 1000 TL yatırım yapan biri günlük 7,8 TL alır. 129. gün kâra geçer ve yılın geri kalanında her gün 7,8 TL almaya devam eder.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.