Reklam

Neler Oluyor?

Gerçek Çiftçi (Önerilmeyen)


09.08.2017 Tarihli Ekleme: Bu site artık önerilmeyen sistemler arasındadır. Siteye kaydolmamanızı ve yatırım yapmamanızı öneririz. Son değişiklikler üzerine sitede yayınlanan Gerçek Çiftçi incelemesini okumak için BURAYA tıklayabilir ve önerilmeyenler arasında yer almasının sebebini daha iyi anlayabilirsiniz. Daha yeni sistemler için BURAYA tıklayabilirsiniz.

İnternetten para kazandıran sistemlerden bir tanesi de Gerçek Çiftçi oyunudur. Bu oyun sanal bir çiftlik yönetmeye ve elde ettiğiniz ürünleri paraya çevirmeye dayanmaktadır. Elde ettiğiniz parayı isterseniz biriktirip çekebilir, isterseniz de başlangıç için tekrar yeni havanlar alarak daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.


Nasıl Oynanır ?

Üye olduktan sonra size sistem tarafından verilen 2000 altin ile tavuk veya inek alıyorsunuz. Kendi stratejinizi oluşturmak size kalmış. Tavuğunuzun ya da ineğinizin beli miktarlarda saatlik üretimi olacaktır. Bu üretimi ara ara girerek depo dolmadan pazar bölümünde satmalısınız. Satıștan hem altın hem tl kazanacaksınız. Kazandığınız tl yi 15 tl olunca çekebilirsiniz. Kazandığınız altınlar ile yeni hayvan alıp ilerleyen dönemde tl artış hızınızı artırabilirsiniz.


Artıları ve Eksileri

Öncelikle belirtmek gerekirse oyunda depo sistemi vardır. Yani ürünleriniz bir depoya girer ve belli bir süre sonra bu depo dolar. Ama Gerçek Çiftçi oyununda yeni bir oyuncunun deposunun dolması 7 saate yaklaşmaktadır. Bu da günde maksimum 4 kez girdiğiniz zaman tüm mahsulü kayıpsız satabilirsiniz demek.
Oyunun en önemli artısı ise para çekiminde kullanılan ödeme puanı sisteminin olmaması. Yani sitede biriken paranız ne kadar görünüyorsa onu tamamen çekebilirsiniz. Ayriyeten ödeme puanı biriktirmenize gerek yok.

Oyuna ilk kaydolduğunuzda 2000 altın ile başlarsınız. Bu 2000 altına 1 adet en az yumurta üretimli Kirli isimli tavuğu alarak kazanmaya başlarsınız. Ancak ben 1250 altın değerindeki ineği seçtim. Çünkü hem süt deposu daha büyük, hem de geri kalan 750 altını tekrar 1250'ye tamamlamak için daha az zamana ihtiyacım oldu.

Önemli bir nokta da biriken TL'leri oyunun başlarında çekim yapmak üzere biriktirmemeniz. Menüde bulunan döviz bürosundan her 1 TL'yi 500 altına dönüştürebilir ve yeni hayvan alımı için kullanabilirsiniz. Bunu yaparak hayvan sayısını artırınca bir sonraki 1 TL'nin daha kısa sürede biriktiğine şahit olacaksınız.


Site Güvenilir mi?


Evet, Gerçek Çiftçi kesinlikle güven kazanmış bir sistemdir. Oyunculara ödediği her tutarı tek tek sitede paylaşmaktadır.

1 yorum:

  1. http://gercekciftci.com/tr1/kayit.php?ref=275543 severek oynayacağınız aynı zamanda kazanacağınız güzel bir oyun buyrun berabr kazanalım

    YanıtlaSil

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.