Reklam

Neler Oluyor?

Değirmen Online (Kapandı)


Not: Değirmen Online sitesine 04.05.2017 tarihi itibariyle ulaşılamıyor. Diğer oyunlara göz atmak için BURAYA tıklayın.

İnternetten para kazanabileceğiniz oyunlardan birisi olan değirmen.online
oyununu hiç sıkılmadan oynayarak internetten para kazanabilirsiniz. Sitedeki diğer yazıları okuduysanız bazı oyunların yatırımlı bazılarının da yatırımsız para kazandırma özellikleri olduğunu görmüşsünüzdür. Değirmen.online oyununda yatırım yapmadan da para kazanmanız mümkün.

Ayrıca oyunda depo ve ödeme puanı gibi kısıtlayıcı unsurlar yok. Depo olmaması oyuna sürekli girme zorunluluğunuzu ortadan kaldırırken, ödeme puanı olmaması da para çekmek için adminlerin siteye para eklemesini beklemeyeceğiniz anlamına gelir.

Oyunun mantığı diğerlerinden farksız ama teması tamamen kendine ö
zgü. Bu oyunda değirmenlere sahipsiniz ve ekmek üreterek bunları satabiliyorsunuz. Kazancınızla ister yeni değirmenler alarak oyunda daha hızlı gelişebilir ve gelecek adına daha yüksek paralar kazanabilirsiniz. İsterseniz de kazandığınız ekmekleri devamlı bozdurarak TL'ye çevirebilir ve biriken tutarı banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Ödemeleri nasıl çekebilirim?

Ödemelerinizi en az 5 TL bakiyeniz olduğunda sitede bulunan para çek/yatır kısmından talepte bulunarak alabilirsiniz ve ödemeler 2 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılır.

Bonus Sistemi

Değirmen.online oyunu birçok benzerine göre çok yüksek bonus veriyor. Bu bonusları her iki saatte bir alarak gelişiminizi ilk bir ay için 4-5 kat daha hızlı tamamlayabilirsiniz.


Para Yatırmak Zorunda mıyım?

Hayır. Sistem para çekmek için herhangi bir miktarın yatırılmış olmasını şart koşmuyor. Oyun başlangıcında da bir adet taş değirmen ile üretime başlıyorsunuz ve bonusları da sık sık aldığınız zaman bir ay sonunda 200 tane taş değirmen sahibi olabilirsiniz. (Denenmiştir.)

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.