Reklam

Neler Oluyor?

Çiftlik.in (Kapandı)


Dikkat: Çiftlik.in sitesine erişim 18.04.2017 itibariyle durdurulmuştur. Site tekrardan açılsa bile asla bu siteye yatırım yapmanızı önermiyoruz. Bu sayfanın devamında yazanlar site aktif olduğu dönemde yazılmıştır. Lütfen artık dikkate almayınız. Daha güncel oyunlar için BURAYA tıklayın.

Çiftlikçi ya da diğer adıyla Çiftlik.in sitesi basit bir arayüze sahip. Normalde bu kadar basit görünen sitelerle pek ilgilenmem ama bu site yatırım yapmayanlara bile iyi kazanç imkanı sunuyor.

Ödeme Puanı ve Depo Var mı?


Oyunun güzel bir yönü de sizi sınırlandıracak depo ve ödeme puanı gibi sistemlerin olmaması. Bunun yanı sıra oyunda elmas, altın, kristal gibi oyun parası türleri de yok. Hesabınızdaki parayı net olarak TL cinsinden görebiliyorsunuz.

Oyunun Yatırımsız İlerleyişi


Buraya tıklayarak hızlıca başlayabilirsiniz ve başlangıçta size hiçbir miktar yatırmaya gerek olmadan 5 TL bakiye verilir. Bu para ile Amerikalı Tavuk satın alabilirsiniz. Bir Amerikalı'nın günlük getirisi 0.08 TL'dir.

Her tavuğun 100 gün yaşadığını göz önünde bulundurursak bir Amerikalı Tavuk ömrü bitince 8 TL getirmiş olacaktır. (Buna bonuslar dahil değil). Ancak oyunun ilerleyişi yavaş gibi görünse de hızlı ilerleyen oyunların kısa ömürlü olduğunu ve çabuk battığını çok sık gördüğümüzü söylemek lazım.

Bonus Sistemi Var mı?


Tabi ki bu oyun bu kadar yavaş ilerlemiyor. Çünkü yeni başlayanları tatmin edecek seviyede bonusları var. Her iki saatte bir kez 0.02 TL bonus veriyor. Günde 6 kez siteye girip bonus aldığınızı düşünürseniz 0.12 TL yapar.

Tüm bunları göz önüne alırsak günlük en az 0.20 TL alırız. 25 Gün sonra 5 TL daha birikmiş olur ve 2. Amerikalı Tavuğu da alabiliriz. Bundan sonra aynı şekilde devam edersek günlük kazanç 0.28 TL olur. 3. Tavuğu almak için 20 gün bile beklemeye gerek kalmaz. Bundan sonra ister daha fazla tavuk alırsınız ve birkaç ay sonra iyi bir miktar çekersiniz, isterseniz de hiç yatırım yapmadan kazandığınız miktarı başlarda çekip sistemden çıkarsınız.

Tüm bu anlattıklarım yatırımsız hesaplar için geçerli. Yatırım yapanlar için çok daha büyük kazanç oranları mevcut.

Minimum para çekme limiti 10 TL'dir.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.