Reklam

Neler Oluyor?

Çılgın Çiftlik (Kapandı)Para kazandıran oyunlar arasında en gözde olanlar çiftlik oyunları. Tavuk al para kazan, inek al, süt sat, para kazan gibi sloganları sürekli görür olduk. Çılgın Çiftlik oyunu da internetten para kazanma imkanı sunan bu oyunlardan biri.

Öncelikle bu tür oyunları kısaca bir anlatalım. Evden para kazandıran oyunlar büyük oranda anapara ile iş yapma üzerine kuruludur. Yani bir inek, tavuk, ev, taksi, otobüs vs. alırsınız ve bu size günlük ya da saatlik para getirir. Daha fazla para kazanmak için kazancınızı yeni gelir kaynakları almaya yöneltirsiniz. Yani yeni inekler, tavuklar, evler vs. alırsınız. Belli bir süre sonra da günlük kazancınız size kâr getirecek derecede artar.

Bu oyunların bazılarına para yatırmadan başlamak mümkün değildir ama birçoğu size ilk yatırım aracınızı bedava verir. Bazıları size oyun parası verir ve satın alacağınız şeyi seçme hakkını size bırakır.

Çılgın Çiftlik oyununa başlamak için de para yatırmaya gerek yok. İnternetten para kazanma yolları arasında en eğlenceli seçeneklerden biri olan oyun oynayarak para kazanma mantığının iyi örneklerinden biri. Oyun, bu yazının yazıldığı tarihe kadar oyuncularına 400 bin TL'nin üzerinde bir ödeme yapmıştır.

Şimdi biraz oyunu anlatalım:

  • Öncelikle BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz ve geri kalan adımları kendiniz de uygulayabilirsiniz.
  • Üyelikten sonra size bir karadul tavuğunu almaya yetecek kadar oyun parası veriliyor. Bu tavuğun saatlik üretimi 120 yumurta.
  • Zaman zaman oyuna girerek yumurtaları satmalı ve paraya çevirmelisiniz. Biraz sabırlı olursanız bir süre sonra 2. tavuğu alırsınız.
  • Örneğin 2. tavuğu almak için 10 gün oyuna girmeniz gerekti diyelim. 2 tavuk saatte 240 yumurta yumurtlayacak ve 3. tavuğu sadece 5 günde alacaksınız. 4. tavuk için ise bu süre daha da kısalacak. Bir zaman sonra daha fazla üreten tavukları da alabildiğiniz vakit günlük kazancınız yerine oturmuş demektir.
  • Bundan sonra ister daha fazla tavukla kazançlarınızı katlarsınız, isterseniz de para çekmeye başlarsınız.
Tabi ki isteğinize bağlı olarak oyuna para yatırıp her şeyi daha hızlı ilerletmeniz mümkün. Ama unutmayın Çılgın Çiftlik oyunu size para yatırmadan para kazanma imkanını sunuyor.

Site içeriğinden bahsedecek olursak.
Pazar: Tavuk almak için ve yumurta satmak için uğramanız gereken yer.
Kümes: Buradan sahip olduğunuz hayvanları görebilirsiniz.
TL bakiyesi ve Çiftlik Parası: Çiftlik parası her satıştan elde edilen oyun parasıdır. Bunu oyun içindeki alışverişler için kullanırsınız. TL bakiyesi ise her satıştan sonra artacaktır ve çekim yapabileceğiniz miktarı meydana getirecektir.
Enerji Deposu: Bu oyunun en can alıcı noktası burası. İnternetten para kazandıran oyunlar arasında ilk defa burada gördüğüm bu özellik sayesinde  oyuna 50 gün giriş yaparsanız size bir hayvan bedavadan veriliyor.

Çılgın Çiftlik Güvenilir mi?

Oyun oyna para kazan mantığı ile yola çıkan sitelerde hep bu soru akla gelir. Bu konuda bazı ipuçlarından bahsetmek mümkün.
Birincisi; ben oyuna kaydolduktan sonra ana sayfada sürekli güncel bilgiler paylaşıldı. Bu site adminlerinin çalıştığı anlamına gelir.
İkincisi; bu süreçte adminlerin iki farklı proje daha geliştirmesi ve bunların tanıtımını yapmaları. Demek ki sektörde kalıcı olmaya kararlılar.
Üçüncüsü ise sitenin yaptığı ödeme miktarını güncel olarak giriş sayfasında paylaşıyor olması.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.