Reklam

Neler Oluyor?

Online Kümes (Kapandı)


NOT: Online Kümes Oyunu Kapanmıştır. BURAYA Tıklayarak Diğer Oyunlara ulaşabilirsiniz.

Hem eğlenip hem de oyun oynayarak evde, işte, mobilde oturduğunuz yerden para kazanmak ister misiniz? Aşağıda adresini vereceğim site son dönemde gerçekten kendini ön plana çıkarmayı başardı. Son zamanlarda yapılan etkinlikler sonucunda site yönetimi ilgi ve alakasını ispatladı.

Siz de bu sitede oyun oynayarak para kazanma tecrübesi yaşamak isterseniz, öncelikle yapmanız gereken;
 • onlinekumes.com adresinden üye olmak.
 • Ardından Pazar kısmından Online Kümes'in hesabınıza tanımlamış olduğu kredi ile tavuk satın alma işlemini gerçekleştiriyorsunuz.
 • Tavukların saatlik üretimleri birbirinden farklı. Başlarda en küçükleri olan Maran Tavuğuna yüklenirseniz daha sonra size hızlı bir üretim oranı sağlayacaktır.
 • Satın alınan tavuğun üretimini takip edip belirli zaman dilimlerinde üretimi gerçekleşen yumurtaların satışını yapıyorsunuz.
 • Satılan yumurtaların belirli bir kısmı krediye ve TL'ye dönüşüyor. Yani oyun parası ile çekim hesabı birbirine karışmıyor. Ancak isterseniz yine çekim hesabındaki parayı oyun içinde kullanabiliyorsunuz.
 • Günlük bonus sistemi çok iyi. Her iki saatte bir güzel bonus alabilir ve günlük olarak da tatmin edici bonuslar kazanabilirsiniz.
 • Kazanılan kredileri biriktirerek istenilen miktarda tavuk alabilir, deponuzun kapasitesini genişletebilir veya ticaret puanı ile birlikte biriken TL bakiyenizi ödeme talep ederek 48 saat içinde ödemenizi alabilirsiniz.
 • 10 TL çekebilmek için hesabınızda 10 adet ticaret puanı olması gerekmektedir. Ticaret puanı konusunda da cimri davranılmıyor. Emsallerine göre oldukça yüksek miktarda Ticaret puanı veriliyor.
 • Tavukların yaşam süreleri 365 gündür. Yani aldığınız her tavuk tam bir yıl boyunca size kazandıracaktır.
 • Kayıt sırasında verilen başlangıç kredisi ile yatırım yapmadan yolunuza devam edebilirsiniz fakat üretiminiz ve kazancınızın tatmin edici bir hal alması biraz zaman alacaktır. Yine de yatırım yapmadan para kazanmış olursunuz. Ayrıca yatırım yaparak hedeflediğiniz gelire daha kısa yoldan ulaşıp, her geçen gün kazancınızı katlamanız da mümkün.
 • Oyunda sıkça E-Pin etkinlikleri yapılıyor. Bu sayede büyük sıçramalar yapabilirsiniz.
 • E-Pin etkinliklerinden daha sıkça ise X4, X5, X6, hatta X7 etkinlikleri yapılıyor. Yani üretiminizi 7 katına kadar fazla para karşılığında satabiliyorsunuz.
Oyun yöneticileri tarafından yapılan açıklamaya göre, bu oyunu kurmadan önce diğer rakiplerini epey incelemişler. Birçok oyuna üye olmuşlar. Sonuç olarak da oyuncuların bu konuda yaşadıkları problemleri kendi oyunlarına yansıtma niyetinde değiller.
Online Kümes size eğlenerek, oynayarak ek gelir sağlayacak bir sistemdir.

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.