Reklam

Neler Oluyor?

Para Bahçesi (Kapandı)


Not: Para Bahçesi sitesine ulaşılamıyor. Ayrıca oyuncuların büyük bir bölümünü mağdur ettikleri için artık uzak durulması gerekenler arasında. Diğer oyunlara göz atmak için BURAYA tıklayın.

Para Bahçesi, kullanıcılarına online olarak hizmet veren bir sanal çiftlik oyunudur. Aslında yıllar boyu milyonlarca kişi tarafından oynanan Farmville, Bizim çiftlik gibi oyunlara benziyor. Ama onları oynarken para kazanmak söz konusu değil. Para Bahçesi ise gerçek zamanlı olarak tarla ekip biçmeyi ve kazandığınız oyun paralarını gerçek paraya çevirmeyi konu alan yepyeni bir platform.


Nasıl Oynanır?

1-Sitede size verilen hediye altınlarla veya bütçenize uygun olan altın paketlerinden satın alarak çiftçilik hayatınıza başlayabilirsiniz.

2-Altınlarınızla almak istediğiniz bitkiyi veya bitkileri aldıktan sonra düzenli olarak kristalleri toplamanız gereklidir.

3-Biriktirdiğiniz kristalleri isterseniz Kristal Döviz Kurundaki değere göre TL olarak çekebilir, isterseniz de Değiş Tokuş kısmından altına çevirerek yeni tarlalar satın alabilir oyundaki gelişiminizi sürdürebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir durumdur. Ancak benzer blog yazılarında daha önce belirttiğim gibi bir süre para çekmeyi değil de sermayenizi büyütmeyi hedeflemelisiniz. Yani ne kadar çok tarlanız olursa yeni bir tarla alma zamanınız o kadar kısalır.

Buna bir örnek vermek gerekirse, şu anda benim 39 kabak tarlam mevcut. Bunlardan ortalama 16 saatte elde ettiğim gelir ile yeni bir kabak tarlası alabiliyorum. İlk günlerde bir tarlayı almak için 2 gün beklemem gerekirdi. Üstelik bu süreye bonuslar da dahildi. Şimdi ise bonusları saymazsak 2 günde 3 tarla alabiliyorum.

4-Oyunda ödeme puanı ve depo yok. Kazandığınız parayı istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Bazı çiftlik oyunlarında olduğu gibi bol kazanç verip bu kazancın çok düşük bir miktarını çekmek yerine, Para Bahçesinde biriken paranızın hepsini çekebilirsiniz. İşte bu oyunu bir adım öne geçiren en önemli özellik bu.


Para Bahçesi'nden ne kadar kazanırım?

Siteden kazanacağınız miktar tamamen size bağlıdır. İsterseniz yatırım yapmadan uzun vadede, isterseniz de altın paketlerinden size uygun olanını alarak kısa sürede gelişim sağlayıp düzenli kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca bonuslardan faydalanarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz.
Bu bonuslardan biri her saat diğeri 2 saatte bir kez alınabiliyor. Başlangıçta hızlı gelişmek adına çok önemli miktarlar sağlıyor.

Kristal ve Altın nedir?

Altın, oyundaki bitkileri satın alıp yetiştirmeniz için gereklidir. Kristali ise bitkilerden kazanacağınız mahsüller olarak düşünebilirsiniz. Kristal TL'ye dönüştürülebileceği gibi altına dönüştürülüp oyuna tekrar yatırım olarak da dönebiliyor.

Nasıl para çekerim?

Hesabınızda minimum çekim tutarı yani 5 TL değerinde kristal olduğu zaman, PARA ÇEK bölümünü kullanarak çekim talebinizi iletebilirsiniz. Tüm bilgiler eksiksiz ve doğru girildiği taktirde paranız en geç 24 saat içinde hesabınıza gönderilir. (SSS bölümündeki ibare.)

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.