Reklam

Neler Oluyor?

Bonus Bitcoin İle Daha Fazla Kazanmanın Sırrı


25.03.2017
Daha önce Bonus Bitcoin sitesini kullanarak bedava Bitcoin kazanmanın yollarını anlatmıştım. Bu yazıda site ile ilgili küçük ama etkili bir ipucunu paylaşacağım.

Bonus Bitcoin kullanımı hakkında bilgi edinmek için Sizin de Yastık Altında Bitcoinleriniz Olsun - Hem de Bedava adlı yazımı okumanızı tavsiye ederim. Ayrıca, eğer siteyi beğendiyseniz, android uygulaması olduğunu ve Google Play'den indirebileceğinizi de hatırlatayım.


Şimdi gelelim Bonus Bitcoin sitesinin küçük ipucuna. Bunun için öncelikle Bitcoin veren butonun üstündeki küçük yazıya bakalım.Bunu Türkçe'ye çevirmek gerekirse;

Her 15 dakikada bir 5000 satoshi'ye kadar kazanabilirsiniz (şu anda ortalama 132 satoshidir). Captcha'yı (robot değilim bölümü) basit bi şekilde tamamlayın ve 'Claim now' butonuna basın.

Unutmayın... diye devam ediyor.

Burada parantez içindeki bölüme dikkat edelim. Normalde 5000 satoshi'ye kadar kazanabilirsiniz her 15 dakikada diyor. Ama ben asla parantez içindeki ortalamanın üzerinde alamadım. Tabi ki yalan söylemiyorlar ama ihtimali oldukça düşük.

Peki ne yapmalı?

Site bize 5000'e kadar kazanma şansımızdan vazgeçip her 15 dakikalık alımlarda sadece ortalamayı alma şansı tanıyor. Mesela yukarıdaki görüntüde ortalama 132. (Bitcoin fiyatına göre değişkenlik gösterir.)

Ortalamayı alma seçeneğini aktifleştirmek için ise. Kırmızı 'Claim now' butonunun altındaki Change Your Claim Setting' yazısına tıklamalıyız. Ardından karşımıza iki seçenek çıkacak. Alarm ve miktar.

Üstteki kutucuğu işaretlerseniz her 15 dakikada bir site açık kaldığı müddetçe size sesli bildirim verir. Böylece tam zamanında alım yaparsınız.

Alttaki kutucuk ise (Always receive the average claim amount yazılı olan) daima ortalama miktarı al seçeneğidir. Bunu işaretleyince her seferinde ortalama miktarı alırsınız.

5000'e kadar ibaresi size çekici geliyor olabilir ama bir defa 500 - 1000 arası alacaksınız diye yüz defa 20-50 gibi miktarlara mahkum olmayın. Bu kutucuk mutlaka işaretli olsun.


Siteye hala üye değilseniz BURAYA tıklayın.

Merak edenler için bu siteden daha önce yaptığım çekimlerin ekran görüntüsü:

Hiç yorum yok

* Yorumlar yayınlanmadan önce incelenmektedir. Link paylaşımı içeren yorumların yayınlanma ihtimali düşüktür.
* Yorumunuza verilen cevaplardan haberdar olmak için "Beni Bilgilendir"; kutucuğunu işaretlemeyi unutmayın.